Документальна стрічка The Distant Barking of Dogs (“Віддалений гавкіт собак”), знята на Донбасі, здобула нагороду на кінофестивалі у шведському Гетеборзі

5 февраля 2018 | КУЛЬТУРА | Нет комментариев |

“Фільм про Україну знову переміг!! Наша документалка The Distant Barking of Dogs про 10-річного хлопчика, що живе біля фронту, здобула вже другу перемогу на другому ж фестивалі!!


Події у фільмі The Distant Barking of Dogs розгортаються на сході України поблизу лінії зіткнення. У центрі сюжету – життя 10-річного хлопчика Олега, який живе зі своєю бабусею у Гнутовому на Донеччині. Після початку бойових дій на Донбасі вони залишаються в селі і спостерігають за тим, як виїжджають інші. Через цю історію у фільмі показано, що для дитини означає зростати у зоні війни, пише “Радіо Свобода”.

Фільм є спільним проектом Данії, Швеції і Фінляндії. Робота над ним тривала з 2015 по 2017 роки. Режисер стрічки Саймон Леренг Вілмонт.

Гетеборзький кінофестиваль є найбільшим у Скандинавії. Щороку тут протягом десяти днів у січні-лютому показують приблизно 450 фільмів із 60 країн. Емблемою фестивалю є червоний дракон.

Джерело: “День”

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: