Читайте в свіжому номері

6 февраля 2018 | АНОНС | Нет комментариев |

Свіжий номер «Роксолани» вже зверстаний і друкується у друкарні «Фактор-Друк». Вже завтра читачі отримають чергову порцію оперативних новин та корисних порад на всі випадки життя.

Начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько розповість про те, як поліцейські розкривають майнові злочини та про новий вид крадіжок, коли злодій викрав декілька воріт.

Міський голова Ігор Алєксєєв відповість на питання читачів і пояснить, що буде з міським парком, районною бібліотекою, освітленням провулку Кленовий, розповість про комп’ютеризацію Центру первинної медико-санітарної допомоги, реалізацію транспортної програми, безоплатне користування земельними ділянками на території  колишнього заводу «Нафтопроммаш» та ще  багато чого  цікавого.

Охтирчани підкажуть міській владі, як подолати проблему з безпритульними тваринами на вулицях міста.

На цьому тижні в Охтирському міськрайонному суді відбулося перше засідання за обвинувальним актом Прокуратури Сумської області стосовно чотирьох співробітниць банківської установи, які у складі організованої групи привласнювали кошти клієнтів. Новини із зали суду читайте лише в «Роксолані».

Завідуюча протиепізоотичного  відділу Охтирської районної ветлікарні Тетяна Павлюченко детально розповість про те, як не підхопити трихінельоз, вживаючи свинину та дичину.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: