Ми розпочинаємо нову рубрику “Мама – блог” для молодих мам

6 февраля 2018 | ЗДОРОВ'Я, МАМА - БЛОГ | Нет комментариев |

За певний проміжок часу в редакції газети “Роксолана максі” зібралося велика кількість ваших листів та порад від молодих мам , тому Ми вирішили заснувати нову рубрику “Мама – Блог”.
Ставши мамою, жінка змінюється. Вона виявляє в собі нові риси та можливості, вчиться робити те, чого ніколи раніше не робила, і задумується над речами, які до материнства й на думку не спадали. Вона вміє витримувати цілодобово крики та плач, зі швидкістю супермена змінити підгузок (особливо у громадському місці), може одночасно однією рукою варити борщ, другою полоскати пляшечку, ногою колихати колиску і при цьому розмовляти по телефону, дивлячись «Холостяка».

Вагітність, пологи, діти та їх виховання − це дуже важливі етапи в житті усіх батьків. Наш “Мама – Блог” розкаже все, що ви хотіли знати. Вже з наступного тиждня ми почнемо наш блог.

Звертаємо Вашу увагу Мами – це такі собі скарбнички мудрості, які зберігають силу-силенну різних знань. Бажаєте поділитися саме своєю порадою пишіть нам в коментарях або на електронну пошту : roxolana1996@ukr.net

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: