Новини

7 февраля 2018 | НОВИНИ | Нет комментариев | №6 (1141)

Скільки отримуватиме сімейний лікар за обслуговування одного пацієнта

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, скільки після старту медичної реформи отримуватимуть лікарі за обслуговування кожного пацієнта.   “Зараз лікар первинної ланки отримує 210 грн. за людину, з липня цього року сума зросте до 370 грн, а для дітей до 7 років та дорослих від 65 років діятиме подвійний тариф”, – розповіла вона.   Супрун наголосила, що лікарям буде вигідно залучати пацієнтів. Підвищення оплати має мотивувати лікарів цікавитись проблемами пацієнта і намагатись зробити так, щоб пацієнт під час візиту почувався гідно і комфортно.

Ремонт  мосту у Климентовому йде по плану

За інформацією ТОВ “Сумимостобуд”, наразі ремонт мосту через Ворсклу у селі Климентовому проходить у штатному режимі,  будується друга додаткова частина мосту, за рахунок якої у майбутньому відбудеться його розширення. Уже зроблена тимчасова під’їзна дорога із монтажними майданчиками, облаштованими бетонними плитами, які покладені на завезений для цього пісок. Ведеться будівництво нових опор.

Готується обласна програма допомоги невиліковнохворим

Паліативна допомога має на меті, в першу чергу, полегшення фізичного страждання хворого  подолання болю та усунення інших негативних проявів хвороби. Про це йдеться у обласній програмі розвитку паліативної допомоги на 2018-2020 роки, яку схвалив Микола Клочко. Якщо програму затвердять депутати обласної ради, то на її виконання виділять 29 мільйонів 597 тисяч гривень. З них лише 42,3 тисячі гривень – це кошти обласного бюджету, решта – 28 мільйонів 760 тисяч гривень залучать з місцевих бюджетів та 795 тисяч гривень з позабюджетних фондів.

«Зелена карта» стала дорожчою

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) ввело нові, підвищені, тарифи на поліси для тих, хто виїжджає за кордон на автотранспорті. Вартість “Зеленої карти” на 15 днів для поїздок по Європі для легкових автомобілів зросла до 848 гривень (раніше було 805 грн), для автобусів – 3,187 тисячi гривень (раніше – 3,025 тис. грн), для вантажних автомобілів – 2,001 тисячi гривень (раніше – 1,899 тис. грн). Вартість “Зеленої карти” на один місяць для легкових автомобілів становить 1,350 тисячi гривень (раніше – 1,282 тис. грн), автобусів – 4,427 тисячi гривень (раніше – 4,202 тис. грн), вантажівок – 2,656 тисячi гривень (раніше 2,521 тис. грн). Без “Зеленої карти” водій не зможе в’їхати в іншу країну, адже це система страхового захисту потерпілих у дорожньо-транспортній пригоді незалежно від країни їхнього місця проживання і реєстрації транспортного засобу. Вона поширюється на території 47 країн Європи, Азії та Африки.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: