МЕР ОХТИРЧАН ВИСЛУХАВ, ДАВ ВІДПОВІДІ І ОБІЦЯНКИ

7 февраля 2018 | ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК | Нет комментариев | №6(1141)

У свіжому випуску газети “Роксолана- Максі” Ви дізнаєтеся, які питання озвучували охтирчани в рамках прямого зв’язку з міським головою Ігорем Алєксєєвим.

Продовження. Початок у №4,5

  • Марія з пров. Сумського, мама двох дітей-школярів:

? На розі вулиці Слобідської і провулка Сумського на приватному подвір`ї поряд зі школою №2 знаходяться гаражі приватного перевізника на Київ. Біля двору постійно стоять транспортні засоби. Їх ремонтують, миють, чистять салони, особливо по понеділках і п`ятницях. А миючі засоби для машин є досить агресивними для навколишнього середовища, в тому числі і для взуття. Принаймні, так мені сказали у майстерні, де ремонтували чобітки. Я зробила зауваження водіям, щоб під шкільний паркан і на провулок не лили брудну воду напополам з соляркою і бензином, бо дорослі хоч обходять такі небезпечні калюжі, а діти не дивляться під ноги, прямо по них і топчуться. Так мені у грубій формі відповіли, що це приватна власність, що хочуть – те й роблять. Наведіть порядок, адже двір – це не промислова зона, а провулок – не приватна власність.

- З цим питанням доручено розібратися начальнику Інспекції з благоустрою. Крім того, хочу сказати Вам, що у цьому році по провулку Сумському від вулиці Слобідської до школи №2 заплановано зробити тротуар і в ході виконання цих робіт буде вирішена ця проблема в цілому.

  • Олександр:

? Всі жителі вул. Шевченка звертаються до Вас з проханням: поставте знак, щоб великовагові фури не їздили дорогою! Будинки стоять дуже близько до дороги, тріщать стіни і фундаменти, стеля сиплеться  на голови…

-  Стоять всі необхідні знаки, але все одно їздять. Транзитникам краще заплатити штрафи, але проїхати благополучно містом, ніж втратити колеса на Транспортній і окружній. Ми вже розглядали питання щодо можливості фізичного обмеження в`їзду фур на територію міста – поставити рами на дорогах і т.д. Але це небезпечно для дорожнього руху взагалі. У цьому році ми передали акт інвентаризації місцевих доріг облдержадміністрації, яка взяла їх на свій баланс. На наше прохання включитти до акту і окружну дорогу отримали відмову як від ОДА, так і від Служби автодоріг України. Треба шукати якийсь інший вихід.

Відповіді на інші питання,  читайте у свіжому номері «Роксолани».(07.02.2018)

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: