Міністерство юстиції України повідомляє

9 февраля 2018 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, НОВИНИ | Нет комментариев |

ЖИТТЯ З ЧИСТОГО АРКУШУ

«Після розлучення життя тільки починається, тому починати його потрібно з чистого аркуша», – так вважають деякі батьки, які з головою пірнають у нові стосунки та забувають про власних дітей. Дехто відмовляється не лише платити аліменти на дитину, а й бачитися з нею. Мовляв, щоб не нагадувала про « колишню». Але ж діти не винні, що у батьків не склалися стосунки. І якщо змусити батька любити дитину неможливо, то бодай платити аліменти – цілком реально.

На Охтирщині боржник швиденько знайшов кошти на погашення заборгованості перед рідною кровинкою у розмірі понад 13 тисяч гривень одразу після того, як державні виконавці юстиції Сумщини обмежили горе-батька у праві виїзду за кордон.

Нагадаємо, відтепер неплатників, які мають заборгованість з виплати аліментів понад 6 місяців – державні виконавці можуть обмежити у праві користування автомобілем, користуватися зброєю та полювати, вирішувати, чи має право його дитина покидати територію країни з матір’ю чи батьком.  Також для неплатників передбачено новий вид відповідальності – суспільно-корисні роботи, оплата за які піде на погашення боргу перед нащадком безпосередньо.

Чужих дітей – не буває!

#МінЮст #MinJust4U #ЯМП! #ЯМАЮПРАВО! #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #КОМАНДА #ПЕРЕМОГА

https://www.facebook.com/minjust.official/

ВІДПОВІВ ПЕРЕД ЗАКОНОМ ЗА КЕРМУВАННЯ «ПІД ГРАДУСОМ»

Любителі керувати транспортним засобом, заглянувши перед цим у чарку, на жаль, не переводяться. І тільки безповоротність відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння,- є дієвим засобом у боротьбі з цим соціальним злом.

Один з таких горе-водіїв з Тростянця, отримавши штраф у понад 10 тисяч гривень, всіляко уникав його сплати

За збігом обставин, саме у цей час у чоловіка виникла необхідність провести операції з нерухомим майном, але тут на заваді йому став арешт майна, завчасно накладений державним виконавцем органів юстиції. Отже сума боргу була стягнута, що дало привід неплатнику замислитися про негативні наслідки порушення закону.

#МінЮст #MinJust4U #ЯМП! #ЯМАЮПРАВО! #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #КОМАНДА #ПЕРЕМОГА

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: