НБУ призначив нового голову правління “Приватбанку”

10 февраля 2018 | ГРОШІ | Нет комментариев |

Головою правління “Приватбанку” призначено Петра Крумханзла. Відповідну кандидатуру затвердило правління Національного банку України, повідомили в прес-службі регулятора.

“Національний банк вітає призначення голови правління ПАТ КБ “Приватбанк” Петра Крумханзла, кандидатуру якого вчора узгодило Правління Національного банку”, – йдеться у повідомленні.

В Нацбанку зазначили, що перед новим топ-менеджментом найбільшого банку країни стоять амбітні виклики.

“Приватбанк” має відновити стійку бізнес-модель та водночас зберегти інноваційність попри тягар проблем, які дісталися державному банку у спадок від колишніх власників. Це завдання наразі ускладнене тим, що екс-власники маніпулюють окремими ЗМІ для тиску на хід розслідування підозрілих операцій, які відбувалися в банку до націоналізації”, – передали в НБУ.

“Ми розуміємо, що сьогодні наше спільне завдання – це повернення до бюджету сотень мільярдів гривень, спрямованих на підтримку банку в період націоналізації та протягом 2017 року. Це реалізується, насамперед, як шляхом прибуткової роботи, і відповідно, сплати податків, так і повернення активів так званого токсичного портфеля, сформованого попередніми власниками банку”, – зауважила перший заступник голови правління “Приватбанку” Галина Пахачук.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: