Фільм “Кіборги” в Україні подивилося понад 310 тис. глядачів.

16 февраля 2018 | КУЛЬТУРА | 2 коммент. |

Фільм “Кіборги” про захисників донецького аеропорту режисера Ахтема Сеітаблаєва став абсолютним українським рекордсменом у вітчизняному прокаті за весь період незалежності України. Про це повідомив голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко на брифінгу в “Укрінформі”.

“Минулого року вперше за історію української незалежності була повноцінна прем’єрна осінь, повноцінний прем’єрний сезон українського кіно в прокаті. Кілька разів з’являлися лідери прокату. Перший рекорд встановив фільм “DZIDZIO Контрабас”, який був створений без державної підтримки”, – розповів він.
За словами Іллєнка, дуже серйозні й успішні результати продемонстрували фільми “Сторожова застава” та “Червоний”.

“Абсолютним рекордсменом – причому не тільки цього сезону, але і взагалі всього українського кінопрокату періоду незалежності – став на власному кіноринку фільм “Кіборги”. Станом на сьогодні його побачили 310 тис. 569 глядачів, і сума зборів становить 22 млн 685 тис. 322 грн”, – зазначив він.
Іллєнко наголосив, що “Кіборги” поставили “абсолютний рекорд для українського кіно в українському прокаті”.

“Кіборги” вийшли в прокат 7 грудня 2017 року. 12 січня 2018 року Сеітаблаєв повідомив, що фільм “Кіборги” планують висунути на кінопремію “Оскар” від України.
Українські військові, яких називали кіборгами, захищали донецький аеропорт протягом 242 днів до 22 січня 2015 року. Під час боїв було повністю зруйновано всі будівлі аеропорту, обидва термінали і вежу управління.

 Комментарии (2)

 

  1. прохожий пишет:

    обычное дешёвое враньё

  2. Пионер пишет:

    Подивився i я.В Харковi в кiнотеатрi.Висновок.Авторам “фiльму” треба термiново лiкувати голову.Це кiно-смiття насправдi дешеве накопичення брехнi,тваринної ненавистi та примiтивної пропаганди.Це ж так красиво та прекрасно коли ллють юшку рiками та виривають людям нутрощi.Тi хто цока язиком та хвалить це “кiно” вони збоченцi

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: