Україна опинилася на сьомій позиції в рейтингу нещасних країн агентства Bloomberg

16 февраля 2018 | НОВИНИ | 1 комментарий |

Україна опинилася на сьомій позиції в рейтингу нещасних країн агентства Bloomberg, який розраховують на підставі показників інфляції та безробіття для 66 держав.

У 2018 році Україна покращила позицію, посівши сьому сходинку з індексом 17,8. Минулого року країна посідала п’яте місце в рейтингу найбільш нещасних країн з індексом 23,8.

Четвертий рік поспіль у рейтингу нещасних економік лідирує Венесуела, де МВФ прогнозує річну інфляцію 13 000%. Далі в рейтингу йдуть Південна Африка, Аргентина.

Статусу найменш нещасної економіки набув Таїланд. Bloomberg також зазначає, що Мексика домоглася великих успіхів, оскільки інфляція в цій країні стає керованішою.
Індекс Bloomberg ґрунтується на концепції, згідно з якою низька інфляція і безробіття зазвичай ілюструють, наскільки добре мають почуватися жителі країни.

Агентство зазначає, що зростання цін цього року становить більшу загрозу для світової економіки, ніж безробіття. Водночас опитані агентством експерти прогнозують, що світова економіка у 2018 році збереже торішні темпи зростання – найвищі із 2011 року.

 

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Та що ви кажете?Та яка ж несподiванка.Нас вже насправдi не бiльше 28-29ти млн населення.Мремо та тiкаймо як таргани вiд капця на кухнi вночi

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: