У відкритому листі, опублікованому компанією “Ера-медіа”, представники ЗМІ називають дії Нацради з питань телебачення і радіомовлення початком згортання свободи слова в Україні.

19 февраля 2018 | НОВИНИ | 1 комментарий |


Під зверненням до президента, уряду та Генпрокуратури з вимогою зупинити цензуру і шантаж редакцій із боку Національної ради з питань телебачення і радіомовлення підписалося вже понад 60 представників ЗМІ. Відкрите звернення від ЗМІ опубліковано на сайті “Ера-медіа”.

Рівень загрози свободі слова в Україні дійшов критичної межі. За минулий рік громадськими організаціями зафіксовано майже 300 фактів порушення свободи слова, з яких близько 100 – напади на журналістів. Застосування фізичної сили до наших колег, підпали редакцій, арешти, обшуки, напади парамілітарних формувань, атаки армії інтернет-ботів, тиск з боку правоохоронних, фіскальних та інших органів – неповний перелік «аргументів» влади у діалозі зі ЗМІ. Окрему караючу роль в роботі ЗМІ виконує Національна рада з питань телебачення і радіомовлення. Фактичні обов’язки цього органу звелися до цензури, постійних позапланових перевірок, шантажу редакцій стосовно подовження ліцензій тощо.

Список ЗМІ та журналістів оновлюють, станом на 19 лютого звернення підтримало приблизно 60 підписантів. У зверненні журналісти називають дії Нацради початком згортання свободи слова в Україні.

 

 Комментарии (1)

 

  1. WWW пишет:

    о какой “свободе слова” на Украине может быть речь?а журналисты обычные продажные или напуганные вруны.

Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: