Школам і дитсадкам рекомендували зупинити заняття до 6 березня

2 марта 2018 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 2 коммент. |

У межах економії споживання газу в Україні дитсадкам, школам і вишам рекомендували зупинити роботу до 6 березня включно. Про це на засіданні Верховної Ради 2 березня заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, повідомляє кореспондент видання “ГОРДОН”.

“Починаючи від сьогодні рекомендували зупинити роботу дошкільних навчальних закладів, шкіл і вищих навчальних закладів до 6 березня включно”, – заявив міністр.

Як пояснив Насалик, зараз є дисбаланс споживання газу на 15–20 млн м? на добу.
Він додав, що генерувальним компаніям рекомендували тимчасово відмовитися від використання газу і перейти на мазут.

28 лютого Стокгольмський арбітраж зобов’язав російський “Газпром” доплатити НАК “Нафтогаз України” $4,63 млрд за недопостачання узгоджених обсягів газу для транзиту. За підсумками двох арбітражних спорів між компаніями “Газпром” має доплатити НАК $2,56 млрд.

Голова “Нафтогазу” Андрій Коболєв не відкидає, що в разі відмови російського монополіста від виконання зобов’язань можуть застосувати механізми примусового стягнення боргу.

Сьогодні “Укртрансгаз” повідомив, що 1 березня тиск у транзитних магістральних газопроводах на вході в українську газотранспортну систему впав до найменшого значення цього року.

 Комментарии (2)

 

  1. Пионер пишет:

    Перемога якась ганебна вийшла

  2. прохожий пишет:

    ерунда какая то,трандели,что без Российского газа обойдёмся…

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: