Сніговий колапс у Охтирці

2 марта 2018 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев |

Перший день весни привітав українців, і охтирчан в тому числі, надмірними сніговими опадами. Зранку 1 березня  містяни відкопували свої автомобілі зі снігових заметів, запізнювалися на роботу та нарікали на те, що напевно погано вони зиму проводжали біля «Кнєжі». А для комунальників перші березневі дні виявилися спекотнішими за серпневі.

В той час як комунальники боролися зі сніговим колапсом на тверду четвірку, охтирчани обривали телефон в «Роксолані»: «у нас не прочищена вулиця Петровського», «а у нас вулиця Чернишевського до першої відлиги наглухо скута сніговими кайданками», «а що робити пенсіонерам з пров. Каховського?», «по вулиці Перемоги поблизу кіоску і зупинки, що на розвилці, грейдер нагорнув таку купу снігу, що пасажирам доводилося вибігати на проїжджу частину», «підкажіть номер телефону, кому можна пожалітися на нерозчищені вулиці в місті», «а як Вам 3-метрові терикони поблизу «Екомаркету?» «А що робити мешканцям с. Поділ Староіванівської сільради, – запитує Тетяна Григорівна Цибулько. – Швидка до нас не доїде, а пенсіонери з двору не можуть вийти, аби купити собі в магазині хліба. Дороги віддали в управління Сумської ОДА, а в селі від снігу дороги хто чиститиме?»

Шквал дзвінків стих лише в п’ятницю у другій половині дня. Але надмірний сніговий покрив – це проблема не лише комунальників, а й підприємців, які повинні вчасно прибирати сніг поблизу своїх організацій, мешканців приватного сектору, які мають прочищати  тротуари поблизу своїх домівок. Тому краще аніж обурюватися, подумайте над тим, що Ви зробили для того, аби по місту стало комфортніше ходити та їздити, чи брали в руки лопату та віника?

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: