Тепер ви належите не тільки собі, але і майбутній дитині

5 марта 2018 | ЗДОРОВ'Я, МАМА - БЛОГ | Нет комментариев |

Термін передбачуваної менструації вже минув, а тест на вагітність підтвердив радісну новину – ви чекаєте малюка. Тепер ви належите не тільки собі, але і майбутній дитині, про яку необхідно почати піклуватися вже зараз.

Нерідко жінки відкладають свій перший похід в жіночу консультацію, але стати на облік треба обов’язково до 12 тижнів, тобто в 1-й триместр вагітності.

Якщо жіноча консультація за місцем проживання вас з якоїсь причини не влаштовує, станьте на облік в платній клініці або спеціалізованому центрі. При першому відвідуванні жіночої консультації, гінеколог дасть обхідний лист на обстеження у наступних лікарів: лор, стоматолог, терапевт, окуліст, хірург, ендокринолог і фтизіатр, а також випише направлення на здачу аналізів: на групу крові, на ВІЛ, на цукровий діабет, на сумісність матері і плоду, кров на ТОРСН-інфекції, мазки на стафілокок. Так само необхідно буде зробити кардіограму, а при виявленні ерозії шийки матки, необхідно пройти кольпоскопію.

Період вагітності ділиться на триместри, під час яких дитина росте і можуть бути потрібні додаткові обстеження. Треба переконатися, що все йде правильно, як і задумано природою. А у випадку відхилення від норми необхідна своєчасна допомога.

Ось чому так важливо вчасно здавати всі аналізи, які призначить лікар. Крім того, майбутнім мамам часто рекомендують провести тести на генетичні відхилення у плоду. Під час вагітності лікарі радять пройти ряд обстежень, так званий скринінг, що включає аналіз крові і ультразвукове дослідження. Такий скринінг повинен виявити групу ризику та визначити вірогідність наявності у малюка порушень розвитку. Проведення досліджень не тільки дає можливість правильно поставити діагноз, а й допомагає вірно визначити стать новонародженої дитини. Своєчасна і грамотна корекція збереже життя вашому малюкові і допоможе йому нормально розвиватися.

За консультацією до лікаря акушер гінеколога звертайтеся до лікувально консультативного центру (ЛКЦ) м. Охтирка пл. Соборна №2.

Телефон для довідок (099)-161-43-88.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: