Кому заважає тимчасова споруда на Дачному?

6 марта 2018 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | № 9 (1144)

Щось останнім часом в Охтирці часто спалахують приміщення, якими володіють чи збираються заволодіти місцеві підприємці. В ніч з понеділка на вівторок 27 лютого горіла тимчасова споруда, розміщена по провулку Лісному.
Ще не вивітрилися з пам’яті кадри охопленого вогнем колишнього будинку офіцерів, адміністративного корпусу «Сільгоспмашу», як днями спалахнув кіоск на Дачному. Як вдалося з’ясувати «Роксолані», власники тимчасової споруди, що постраждала від вогню – подружжя Коритників. Чоловік Сергій Миколайович більше 7 років працює тренером з футболу в Тростянецькій академії спорту. Під його наставництвом тренується близько 30 юних футболістів та спортсмени ФК «Тростянець», які виступають на чемпіонаті області. А у вільний від роботи час він допомагає дружині у веденні бізнесу.
За словами Сергія Коритника, йому о 1:30 ночі зателефонували працівники поліції та повідомили про пожежу на його об’єкті.

На фото Сергій Коритник в середині кіоску-погорільця підраховує збитки від пожежі.
Про те, що Сергій Миколайович побачив на місці події та які підозри закрадаються у нього щодо інциденту, чоловік розповів, журналістам «Роксолани»:

- Перше, що я помітив прибувши на місце пожежі – це відчутний, різкий запах бензину. Ця деталь наштовхнула на думку, що це підпал, бо самостійно спалахнути кіоск посеред ночі аж ніяк не міг. До того ж тумблери на електролічильнику були вимкнені, що відкидає версію про коротке замикання в електромережі. Необережного поводження з вогнем невстановленою особою також не було, адже приміщення було зачинене, і ознак злому я не помітив.
В Охтирці маю декілька торгових точок. Дотримуюся букви закону – працівники в магазинах оформлені офіційно, податки до бюджету сплачую систематично. Починаючи з вересня 2017 року платив податок на землю під кіоском – погорільцем.
У цій тимчасовій споруді планував відкрити заклад «Пивко», який успішно функціонує по вул. Перемоги, 8-Б. Від покупців чую лише схвальні відгуки своєї роботи, адже помірні ціни і широкий асортимент продукції прийшлися до смаку охтирчанам. Я не женуся за великими прибутками, тому свідомо не перетворюю торгову точку в наливайку, де відвідувачі напиваються до свинячого вереску. Тому на прохання мешканців мікрорайону Дачного планував відкрити аналогічний заклад по пров. Лісному. До цього на місці мого кіоску працювала так звана в народі «Железка», яка мала погану репутацію та приносила чимало клопоту мешканцям.
Збирався уже у квітні відкриватися. Також в мої плани входило благоустрій прилеглої території з облаштуванням тротуарів плиткою та розміщенням клумби. Після пожежі доведеться переглянути кошторис витрат, адже за попередніми оцінками вогонь наніс збитків на суму понад 70 тисяч грн. Точнішу цифру озвучать підрядники, які виконували ремонтні роботи в кіоску, і яким я вже надіслав фото тимчасової споруди після пожежі.
Я пригадую, як напередодні Водохреща біля майбутнього магазину я знайшов штучні квіти з цвинтаря. Людина я не забобонна, тому не звернув на це уваги. Але інцидент з підпалом наштовхує на роздуми, що все це з ймовірністю 99 % є проявом недобросовісної конкуренції. Деякі «колеги» роками сидять у залізних «бляшанках», не вкладаючи жодної копійки у покращення якості обслуговування людей. Їм простіше спалити чуже майно, аніж відкрити конкурентоздатну торгову точку.

Шкода, що в Охтирці представники малого та середнього бізнесу не почувають себе в безпеці. Складається таке враження, що повертаються лихі 90-ті. Очікую від міської влади контролю за розслідуванням фактичних причин загорання кіоску. Сподіваюся, що винуватці будуть привселюдно покарані. Хотілося, аби слідчі не називали чорне білим і все-таки докопалися до істини.

Офіційні коментарі від правоохоронців та рятувальників читайте в наступному номері.
Олена Кириченко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: