В Охтирці обрали Людину року

6 марта 2018 | СИТУАЦІЯ | 3 коммент. | № 9 (1144)

Зараз в тренді проведення опитувань на різнопланові теми. «Роксолана» на своєму сайті вже зверталася до своїх читачів, аби ті визначили найкращу школу в місті, відзначили роботу одного з депутатів міськради, поміркували над риторичним питанням чи потрібні мобільні гаджети школярам. Цього разу ми вирішили поцікавитися у читачів, кого вони вважають Людиною року місцевого масштабу?
Серед кандидатів охтирчани з різних сфер діяльності: міський голова Ігор Алєксєєв, голова Охтирської міської організації Радикальної Партії Олега Ляшка, помічник народного депутата України Олексія Кириченка Микола Горобець, начальник Охтирського відділу поліції ГУНП в Сумській області Руслан Кладько, викладач Охтирської музичної школи, керівник дитячих ансамблів Лариса Крошка, старший тренер Охтирської ДЮСШ, Заслужений працівник фізичної культури і спорту Юрій Меєрович, Заслужений працівник культури України, керівник балетної студії Зоя Наклицька, блогер Ігор Новицький, голова спостережної ради ТОВ ОМПК «Славія» В’ячеслав Пелих, в. о. голови Охтирської районної ради Василь Шевченко та завідуюча відділенням денного стаціонару Охтирської ЦРЛ Тетяна Щербина.
Найбільшу кількість голосів – 637, що становить 38 % від загальної кількості, отримав мер Ігор Алєксєєв, друге місце в рейтингу посів політик Микола Горобець, за якого проголосувало 409 читачів або 23 %. На третьому місці опинився громадський активіст Ігор Новицький, кандидатуру якого підтримало 346 респондентів або 19 %. Також до п’ятірки лідерів ввійшли спортсмен Юрій Меєрович (138 голосів) та головний поліцейський Охтирщини Руслан Кладько (77 голосів).
Найменшу підтримку отримали В’ячеслав Пелих, Тетяна Щербина та Василь Шевченко.
У коментарях читачі пропонували кандидатури кіборга Андрія Шора, лікаря Анатолія Кантоку та Ігоря Хоруженка.
У дописах респонденти активно вели полеміку, хто ж заслуговує на почесне звання. Дехто скаржився, що не можна проголосувати одразу за трьох претендентів, тоді б сміливо можна було віддати голос за Руслана Кладька, Юрія Меєровича та Зою Наклицьку. А дописувачка Ірина «пройшлася» по всіх кандидатурах (цитата з сайту газети «Роксолана»):
- Да, Горобец на самом деле отзывчивый человек, знаю, что многим помогает, светится в СМИ. Но это не делает его человеком года – разве что ему можно присудить номинацию «помогатель». До звания «Человек года» не дотягивает и Алексеев, – для него можно создать специальную номинацию «мэр малых архитектурных форм», но не более. Мееровичу, Наклицкой и Крошке можно ежегодно вручать премию «за огромный вклад в развитие культуры». Новицкий, в принципе, своей виртуальной активностью вполне может стать «Человеком года за версией соцсетей» – веяние современности. Само по себе наличие блогера в маленьком городишке заслуживает отметку «нравится». Другое дело – уровень, но мы же почти село, для такой местности – вполне пристойно. По моему мнению «Человеком года 2017» заслуживает стать Кладько. Это на самом деле феномен – быть начальником милиции и вызывать доверие и внушать уважение. Но могу сказать, благодаря чему сложился у Кладька такой позитивный имидж – благодаря систематическим публикациям о борьбе с преступностью в газете «Роксолана» и опыту работы.
Ми запитали у трійки лідерів опитування, як вони вважають, чому охтирчани підтримали саме їхню кандидатуру?
Ігор Алєксєєв, міський голова:


- Достеменно відповісти на дане запитання важко. Напевно, охтирчани помітили той вал робіт, який був виконаний в минулому році. На мою думку, найбільший прогрес було досягнуто у сфері житлово-комунального господарства – це і облаштування тротуарів плиткою, асфальтування дворових проїздів, ремонти покрівель, енергозбереження, підтримка ОСББ, запровадження бюджету участі та намагання реалізувати на практиці напрацювання по громадському аудиту, початок роботи по передачі ТЕЦ в комунальну власність. Маємо певні напрацювання й у сфері медицини та соціального захисту, а саме: капітальний ремонт відділення дитячої лікарні, продовження робіт по добудові охтирської лікарні, яку, до речі, в цьому році врешті таки добудуємо, завершення ремонтних робіт в центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
Игорь Новицкий, блогер:
- Грустно, что реалии жизни таковы, что люди больше обеспокоены нестабильной ситуацией в стране и голосуют за представителей власти, политиков или тех, кто против этих властей выступает, а не за настоящих ЛЮДЕЙ – прославляющих город своими талантами, достижениями, своей добротой и чуткостью к нашим детям. Даже вы, журналисты, поддались этому тренду и в список претендентов включили меня, а, к примеру, не Екатерину Пилипко – девушку, прославившую не только наш город, но и всю Украину на весь мир (від редакції: інформація про здобутки Катерини Пилипко неодноразово висвітлювалася на сторінках газети «Роксолана». Ще навіть задовго до того, як обдарована дівчина стала призеркою на Міжнародній олімпіаді з біології).
Ну а за меня в первую очередь, наверно, проголосовали те люди, которые смотрят мои видео, слушают и читают мои размышления или знают меня лично. Они в какой-то момент поняли, что мои оценки происходящего отличаются от того, что говорят нынешние власти с экранов телевизоров и на торжественных мероприятиях. И именно мой, а не «официальный» взгляд на жизнь, точнее совпадает с их взглядами, отражает их ощущения. Кроме того, события последних дней, когда нынешние «рулевые» рассказывая, что: «денег нет, война, всем трудно», одной рукой забрали половину премий у педагогов, отправили в неоплачиваемые отпуска медиков и собираются закрывать библиотеки, а другой подняли премию мэру и купили для чинуш новый автомобиль с функцией подогрева пятой точки. Многие, боясь открыто говорить о такой подлости властей, готовы хоть анонимным голосованием поддержать того, кто может против несправедливости выступить открыто.
Но как видите, результат поддержки моей кандидатуры лишь третий, так что моя точка зрения на жизнь не истина в последней инстанции, не панацея, даже, наверно, не рецепт … или просто не до всех я её донёс (шутка, конечно).
Горобець Микола Миколайович, підприємець, голова Охтирської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка:
- Дякую всім читачам, які мене підтримали. Я розумію, що добрі справи полюбляють тишу. Але коли мова йде про результати голосування, то прокоментувати все ж доведеться.
Ще до політичної діяльності я почав брати активну участь у житті свого міста. Й зараз не полишаю працювати на благо Охтирщини, але вже не лише на місцевому, але й на загальнодержавному рівні.
По можливості надаю фінансову і матеріальну допомогу, а коли й просто слушну пораду. Підтримую освітні заклади міста, творчу молодь та переможців учнівських олімпіад – заохочую їх подарунками. Також не забуваю про діток, батьки , яких загинули в зоні проведення АТО. Приділяю увагу літнім людям, ветеранам Великої Вітчизняної війни. Дуже переймаюся людським горем та бідою, тому неодноразово надавав фінансову допомогу тяжкохворим діткам.
Серед добрих справ, які найбільше запам’яталися – подарунки ветеранам бібліотечної системи, ветеранам війни, переможцям учнівських олімпіад, медикам та випускникам ЗОШ №11, яку й сам колись закінчив. Також профінансував завезення піску на дитячий майданчик та для потреб пенсіонерки Анастасії Філоненко, яка мешкає по вул. Шевченка, 86, придбання ксероксу для ліцею та нових парт зі стільцями для школи № 1. Надавав фінансову допомогу психоневрологічному диспансеру на ремонтні роботи та творчому колективу « Крошка», які прославляють Охтирщину на весь світ.

Ось така вона перша трійка рейтингу «Людина року місцевого масштабу» – ініціативна, рішуча, об’єктивна, в деякій мірі сором’язлива та сповнена сподівань на світле майбутнє Охтирщини.

Олена Нікуліна

 

 Комментарии (3)

 

 1. Shaytan пишет:

  Нуууууууу
  Снег расстает впринципе, в апреле точно большинство расстает )))

 2. Антон пишет:

  Яка “Людина року” об этом можно забыть на 5 лет вперед, особенно меру. За 10 лет (минимум) ни одного предприятия в городе не открылось, бюджет дотационный, дороги убиты, на медицину, на образование денег нет, ЖКХ в бездне, даже снег не чистят зимой. Яка там людина року ??????????????????????

 3. Світлана пишет:

  Думаю, Роксолана сильно поспішила підбити підсумки голосування в номінації “Людина року”, бо якби опитування відбулося після «сніжного колапсу», а саме, так зване розчищення вулиць, вивіз снігу та посипання доріг , хоча б центральної частини міста, то результати голосування були б зовсім не на користь міського голови…

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: