Пенсійний фонд України почне виплачувати підвищені пенсії військовим пенсіонерам у кінці березня. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

9 марта 2018 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Пенсійний фонд України почне виплачувати підвищені пенсії військовим пенсіонерам у кінці березня. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

“Основні виплати розпочнуться з 1 квітня. Пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року. Тобто у квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень–квітень”, – зазначили в уряді.
У Кабміні повідомили, що пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду.
Під час перерахунку пенсій урахують оклад за посадою, оклад за спеціальним званням і процентну надбавку за вислугу років.

Керівництву і рядовому складу органів внутрішніх справ перерахують виплати окремо.
В уряді розповіли, що підвищення відбудеться поетапно: із 1 січня 2018 року – у середньому на 1,5 тис. грн, із 1 січня 2019 року – 750 грн, із 1 січня 2020 року – на 750 грн.
11 жовтня 2017 року пенсійна реформа набула чинності. За даними Мінсоцполітики, з 1 жовтня пенсії перерахували для 10,2 млн осіб із урахуванням індивідуальних показників їхнього заробітку і страхового стажу. Середній розмір доплат становив 560 грн.

7 листопада парламентарій від “Народного фронту” Дмитро Тимчук заявив, що уряд “забув” про військових пенсіонерів, а невеликі надбавки отримали тільки ті з них, хто втратив працездатність. Він зазначив, що окремий законопроект щодо цього Кабмін мав подати до парламенту до 1 листопада, але цього “чомусь не сталося”.

Рева назвав несправедливим те, що пенсії цивільних і військових практично зрівнялися.
7 січня 2018 року прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив перерахувати пенсії військовослужбовцям.

21 лютого Кабінет Міністрів ухвалив рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям із 1 січня 2018 року.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: