При найменших сумнівах проконсультуйтеся з фахівцем

16 марта 2018 | ЗДОРОВ'Я, ЛІКУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР (ЛКЦ) М. ОХТИРКА | Нет комментариев |

Негативні наслідки можуть проявитися при зверненні до косметологів, які не мають досвіду або кваліфікації. А також при ігноруванні вже наявних протипоказань.

• Наприклад, неправильне визначення фототипу шкіри або якщо вона недавно піддавалася загару, веде до утворення опіків, після сходу, яких з’являються білі плями. У 80% жінок через півроку вони проходять, але у 20% залишаються назавжди.

• У хворих на діабет і варикозним розширення вен наслідком може виявитися пошкодження судин. Причому у діабетиків ще існує ризик стрибка рівня цукру в крові.

• Опіки може викликати і недостатнє нанесення зволожуючого засобу перед самою процедурою епіляції. На шкірі можуть з’явитися як ділянки з почервонінням, так і пухирі, все залежить від ступеня опіку.

• Люди з підвищеним потовиділенням, особливо з гіпергідрозом, ризикують отримати ускладнення у вигляді запалення фолікулів.

• При онкологічних захворюваннях наслідки від процедури можуть бути більш ніж серйозні. Адже дія променів може стати провокуючим фактором для розростання пухлини і ракових клітин.

• Уважними варто бути і людям, схильним до алергії. Спровокувати її може навіть зволожуючий або знеболюючий засіб, нанесене перед епіляцією.

• Недостатній захист очей від променів призводить до кон’юнктивіту, погіршення зору і навіть сліпоти при певних захворюваннях. Тому захист очей окулярами є обов’язковою умовою.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Основною і головною рекомендацією є правильний вибір косметичного салону, а також кваліфікованого фахівця, що володіє ліцензією на цю процедуру. Інакше лазерна епіляція може призвести до дуже сумних наслідків.

Також за відгуками деяких жінок волосся після першого сеансу можуть почати рости більш інтенсивно, але це скоріше тимчасове явище. Не варто вискубувати або збривати волоски під час процесу відновлення шкіри після процедури, цим можна спровокувати зростання волосяних цибулин.
Для відновлення шкіри можна нанести на неї такий засіб, як Пантенол. А ось від прийняття душу або гарячої ванни рекомендовано утриматися протягом доби. Нанесення гігієнічних засобів протягом 12 годин може призвести до пошкодження шкірного покриву і викликати дискомфорт.

Лазерна епіляція – процедура ефективна, але у неї існує перелік серйозних протипоказань. Тому не варто вирушати на сеанс тільки за порадами або відгуками подруг. При найменших сумнівах проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не довелося лікувати наслідки.

Якщо Ви вирішили позбутися від докучливих волосся раз і назавжди, звертайтеся до фахівця-косметолога в сфері лазерної епіляції Тетяні Горностаєвої, яка приймає в КП «ЛКЦ» за адресою: м Охтирка, пл. Соборна, 2. Довідки за тел.: 6-16-88; (099)-16-14-388. ®


 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: