Калейдоскоп новин

16 марта 2018 | НОВИНИ | Нет комментариев | 11 (1146)

…Місто купить шкільний автобус

Охтирка потрапила до державної програми щодо забезпечення шкільними автобусами опорних шкіл. Програма передбачає солідарне фінансування, дуже вигідне для місцевих бюджетів: 70% вартості автобуса оплачується з державного і обласного бюджетів, 30% ( у межах до 150 тис. грн.) – з міського бюджету. Саме для вирішення питання і виділення коштів із внесенням змін до бюджету на 2018 рік зберуться депутати 14 березня на пленарне засідання 43-ї позачергової сесії.

До світлого дня – світлі вчинки

Впродовж Великого Посту на Сумщині збиратимуть гроші для онкохворих дітей.

З благословіння Високопреосвященнійшого Евлогія архієпископа Сумського і Охтирського розпочалася  акція «До Світлого Дня – світлі вчинки», яка покликана допомогти онкохворим дітям Сумщини. Акція  буде тривати по 10 квітня 2018 року.

Станом на початок цього року діагноз рак має 151 дитина Сумщини. Протягом 2017-го року онкологічні хвороби вперше виявили у 34 дітей. «Рак – це не вирок. У нашому відділенні після впровадження сучасних методів діагностики та лікування по багатьом нозологіями нам вдалося досягти результату, що дорівнює європейським показникам. Виживання дітей з гострим лімфобластним лейкозом  – 83,9%, з «неходжкінськими» лімфомами – 85%, з лімфогранулематозом – 97, 2%», розповіла завідувач відділення гематології та онкології СОДКЛ Ліана Нікітенко.

Благочинний Охтирського і Великописарівського церковних округів протоієрей Євгеній Сопіга повідомив «Роксолані»:

- Пожертву можна внести в будь-якому Православному храмі Сумщини. Кошти збирають у відповідні встановлені скриньки, а також є спеціальний рахунок для безготівкового переказу грошей. Зауважу, що ні в який інший спосіб кошти в межах акції не збираються. Під час кожного богослужіння в період посту виголошуються особливі прохання за онкохворих дітей Сумщини.

Акцію «До Світлого дня – світлі вчинки» започаткували у 2011 році. За весь період існування акції організатори зібрали усього близько чотирьох мільйонів гривень. На ці гроші вдалося закупити обладнання для відділення онкогематології та вартісні лікарські препарати. Головна мета акції 2018 року – придбання медпрепаратів, якими не забезпечене відділення.

…З громадами треба дружити

Депутати Охтирської міськради надали згоду на організацію співробітництва громад і доручили міському голові Ігорю Алєксєєву звернутися з такою пропозицією до Комишанського сільського та Кириківського селищного голів. Для цього буде розроблено проект договору про співробітництво.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства, з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв`язку  та з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики.

…Зарплата у охтирчан – більше 7 тисяч

Міською Програмою забезпечення зайнятості населення передбачалось, що у 2017 році відбудеться зростання номінальної середньомісячної заробітної плати по місту. На кінець 2017  року  середньомісячна заробітна плата штатних працівників  по місту склала  7002 грн., що  на 31,7 % більше у  порівнянні з відповідним періодом 2016 року та на 13,0 %  вище за середній   рівень по області (середня заробітна плата по Сумській області за ІІІ квартал 2017  року становить 6199  грн.).

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: