Чи можливе життя в мушлі?

22 марта 2018 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №12 (1147)

На минулому тижні в Охтирському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки робіт «Життя в мушлі» сумської художниці Надії Білокур. Хто вже встиг зануритися у неземний творчий світ сумського митця, оцінив креативність, неординарність та незбагненність робіт. Картини намальовані флуоресцентними фарбами, які в ультрафіолетовому освітленні тішать уяву новими неочікуваними образами.

Сумська художниця Надія Білокур провела екскурсію міфологічним світом Уф для присутніх на відкритті персональної виставки: «Працювати в техніці ультрафіолетовий живопис я почала в 2008 році, коли привезла з Сорочинської ярмарки декілька тюбиків флуоресцентної фарби. До Охтирки я привезла картини, які відображають пейзажі міфічної планети Уф. Її населяють уліти – тварини з людською головою. Мушлі – це будиночки даних істот і замальовки мого інтер’єру. Серця символізують  кохання, рослинність – це те, що я даю світу і те, що я від нього отримую, гойдалки – балансування між коливанням і рівновагою, шлях до  внутрішньої гармонії.

Фундаментальна картина виставки «Два будинки», яка символізує єднання зовнішньої та внутрішньої енергії, із власним внутрішнім космосом,  є ключем до  сприйняття інших робіт. Якщо картина вже «достигла», то народжується за 3-4 дні, але частіше за все на створення йде 2-3 тижні, а то й декілька місяців», – розповіла Надія Білокур.

Виставка триватиме місяць. Вартість перегляду виставки складає 6 грн. Ціна на картини стартує від 2000 тис. грн.

На фото зліва направо: Радіон Дубровка, Іван Шаповалов, Надія Білокур, Григорій Протасов, Любов Бобарикіна, Людмила Міщенко та Марина Глущенко-Калач


 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: