Відкупитися від відповідальності не вдалося

30 марта 2018 | 102 ІНФОРМУЄ | Нет комментариев | №13 (1148)

Практика свідчить, що 85 % водіїв, яких зупиняють поліцейські у стані алкогольного сп’яніння, пропонують вирішити питання на місці за допомогою хабара. Любителі покатушок напідпитку не уявляють серйозності ситуації, бо, як говорять в народі: п’яному й море по коліна.


На минулому тижні група реагування патрульної поліції Охтирського відділку, як завжди забезпечувала правопорядок на вулицях міста. Поліцейські зупинили водія на автомобілі ВАЗ 2106, який мав явні ознаки алкогольного сп`яніння. На любителя покермувати під градусом був складений адмінпротокол за статтею 130 КУпАП  «Керування транспортними засобами … особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції». Але чоловік забажав вирішити справу на місці і запропонував начальнику сектору реагування патрульної поліції хабара в розмірі 6 тис. грн. Поліцейський зафіксував даний факт в рапорті. Через два дні чоловік вчинив чергову спробу відкупитися від відповідальності і  запропонував  інспектору 4 тис. грн. вже у відділку, де й був затриманий працівниками Охтирської прокуратури та Управління внутрішньої безпеки Сумської області.

Кермувальники чомусь не думають про наслідки своїх вчинків, адже за пропозицію неправомірної вигоди інспектору можна отримати немалий штраф у сумі від 8500 грн. до 12 750 грн., а факт надання хабара службовій особі, яка займає відповідальне становище, або вчинені за попередньою змовою групою осіб загрожує порушникам закону позбавленням волі на строк від 4 до 8 років, можливо навіть  з конфіскацією майна.

О. Нікуліна

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: