В Охтирці – надзвичайна ситуація

2 апреля 2018 | 101 ІНФОРМУЄ, 102 ІНФОРМУЄ, ЖИТТЯ МІСТА, НОВИНИ, ПОДІЇ, ЧУЖОГО ГОРЯ НЕ БУВАЄ | Нет комментариев |

В Охтирці – надзвичайна ситуація

У ніч з 1 на 2 квітня у річці Охтирка стрімко піднявся рівень води, внаслідок чого буквально на очах очевидців бурхливі потоки води увірвалися у двори і будинки мешканців прилеглих до річки територій. Багато людей уже спали, адже вода почала прибувати близько одинадцятої години ночі, а після півночі вже лилася через підвіконня. Люди у розпачі телефонували в МНС, поліцію, родичам і знайомим, пробували самотужки вибратися з водного полону. У потоках води тонули прив`язані собаки, у клітках – кролі, кури… У зоні затоплення виявилося більше 20 вулиць і провулків, більше, ніж з 400 приватних будинків були евакуйовані люди. Третина міста знеструмлена і обмежене водопостачання.

Причиною надзвичайної ситуації, за повідомленням міського голови Ігоря Алєксєєва,  став прорив саморобного шлюзу на гідротехнічній споруді ставка у селі Вербовому Височанського старостату Чернеччинської ОТГ. Хто є орендарем водойми та які роботи на ставку стали причиною прориву води, наразі з`ясовують слідчі Охтирського відділу поліції. Аби зменшити розлив паводку по місту прийнято рішення розрити окружну дорогу та випустити воду на проворскляні луки.

Як спрацювали у даній ситуації всі міські служби, детальніше і різнобічно дізнаєтеся з чергового номера газети «Роксолана-максі».


 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: