Державна фіскальна служба (ДФС) України виписала харків’янці штраф на суму 1,756 млн гривень за користування автомобілем Mercedes-Benz CLK 320 із литовською реєстрацією

14 апреля 2018 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, ПРЕЦЕДЕНТ | Нет комментариев |


Державна фіскальна служба (ДФС) України виписала харків’янці Анні Кривуц штраф на суму 1,756 млн гривень за користування автомобілем Mercedes-Benz CLK 320 із литовською реєстрацією без оплати мита. Про це з посиланням на відповідь ДФС журналістам повідомляють “Українські новини”.

Автомобіль з іноземною реєстрацією (так звану євробляху) жінка ввезла в митному режимі “тимчасове ввезення” через автомобільний пункт пропуску “Гоптівка” (Харківська область) у квітні 2017 року.

Інформація про систематичне використання машини з єврономерами до ДФС надійшла в листопаді від патрульної поліції, яка неодноразово затримувала Кривуц за порушення правил дорожнього руху.

28 грудня жінка відмовилася дати пояснення щодо факту користування автомобілем, і 5 квітня 2018 року ДФС наклала на неї штраф у розмірі 300% невиплачених платежів, або 1,756 млн грн.

23 березня 2018 року прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабінет Міністрів готовий протягом місяця врегулювати питання автомобілів з іноземною реєстрацією, якщо Верховна Рада делегує це право уряду.

За даними Державної фіскальної служби України, станом на 1 листопада 2017 року в Україні незаконно перебуває майже 236,6 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: