Стало відомо, що…

19 апреля 2018 | НОВИНИ | Нет комментариев | №16 (1151)

… Скільки «Брокенергія» платитиме за оренду ТЕЦ

ООО «Брокенергія», яка використовує державне майно для виробництва, транспортування і постачання теплової і електричної енергії на територію міста Охтирки, віднині щомісячно платитиме в бюджет у 12 разів більше. Київський апеляційний суд підтвердив законність і обгрунтованість рішення Господарського суду м. Київ, яким задоволено позов, пред`явлений прокуратурою Сумської області в інтересах держави до ООО «Брокенергія» щодо внесення змін у договір оренди об`єкта державної власності. Як повідомив начальник управління прокуратури Сумської області Олександр Рубан, згідно із судовим рішенням, яке вже вступило у законну силу,підприємство повинне щомісячно платити в державний бюджет близько 500 тис. грн. замість 40 тис. грн., які перераховує зараз. Чи значить це, що для охтирчан підвищать тарифи на тепло і гарячу воду, прес-служба прокуратури не повідомляє.

… Скільки гулятимемо у травні

В Україні на травневі свята очікується кілька додаткових вихідних. Уже встановлено, що 1, 9 і 28 травня – вихідні дні. Кабмін прийняв рішення про перенесення  робочого дня, який передує вихідному: 1 травня, День трудящих, випадає на вівторок. Тому понеділок, 30 квітня, також буде вихідним.  Робочий день переноситься на суботу, 5 травня. Таким чином, вихідні дня для українців почнуться 28 квітня і закінчаться 2 травня.

9 травня – День Перемоги над нацизмом і День пам`яті і примирення традиційно є вихідним. У цьому році він припадає на середу.

27 травня – День святої Трійці, випадає на неробочий день – неділю. У зв`язку з цим вихідний день переноситься на понеділок, 28 травня. І ми святкуватимемо три дні – з 26 по 28 травня включно.

…Самозахват землі карається великим штрафом

До Господарського суду Сумської області звернувся прокурор з позовною заявою в інтересах держави в особі позивача Охтирської міської ради. У заяві просять суд стягнути з відповідача – приватного підприємця збитки, які він наніс,  використовуючи земельну ділянку на території міста без правовстановлюючих документів. За даними прокуратури, розмір збитків від таких неправомірних дій досяг майже 75 тис.грн. суд встановив, що підприємець дійсно три роки тому придбав право власності на об`єкт нерухомості, розміщений на земельній ділянці комунальної форми власності, але право на користування нею так і не оформив. Тому суд задовольнив позов прокурора і зобовязав підприємця виплатити у міський бюджет 75 тис. грн. збитків за користування землею без договору оренди.

…Охтирщина готова до посівної

Сільськогосподарські підприємства району повністю забезпечені насінням  ярих зернових та зернобобових культур. Для посіву під урожай 2018 року є в наявності 22 тонни ярої пшениці, 354 тонни ячменю, 127 тонн вівса, 274 тонни гороху, 76,5 тонн гречки та 1,6 тонн проса. Крім того,  завезено 30 тонн насіння соняшнику (94%), 53 тонни однорічних трав (100%), 307 тонн кукурудзи (83%), 572 тонни  сої (78%), 600 посівних одиниць насіння цукрових буряків (100%), . До початку сівби пізніх ярих культур господарства будуть забезпечені посівним матеріалом в повному обсязі потреби.

Загальна потреба району в мінеральних добривах становить 5093 тонни, в тому числі аміачної селітри – 1249 тонн, нітроамофоски – 1186 тонн.  Придбано 5130 тонн  мінеральних добрив усіх видів, що складає 101% до потреби. Аміачної селітри придбано 1253 тонни (100%), нітроамофоски – 1193 тонни, або 101% до потреби.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: