21 квітня – День довкілля

20 апреля 2018 | ЖИТТЯ МІСТА, КАРТИНА ТИЖНЯ, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №16 (1151)

Як охтирчани рідне місто причепурювали?

Відповідно до розпорядження міського голови від 6 квітня «Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій м. Охтирка» представники підприємств та організацій різних форм власності взяли до рук лопати, граблі та віники, аби позбавити міські вулиці від сотень метрів кубічних сміття.

На фото Минулої п’ятниці в міському парку було доволі людно та гамірно – це представники міської ради, управління статистики та педагоги охтирських шкіл вигрібали тогорічне листя, хмиз та інше сміття і пакували у мішки, які згодом вивозили комунальники.

На фото Працівники Охтирського міського центру культури і дозвілля на чолі з директором закладу Мариною Глущенко-Калач перекопували клумби, сіяли чорнобривці, висаджували ромашки, аби незабаром перехожі могли милуватися квітковими композиціями на свіжому повітрі.

На фото Представники Чернеччинської ОТГ разом з головою громади Романом Бубликом наводили лад на тротуарі та узбіччі вул. Київської.

На фото Працівники відділу статистики в Охтирському районі приводили в належний санітарний стан міський парк – добре, що погода сприяла добрій справі.

На фото Педагоги охтирської школи № 1 разом з директором Інессою Шульженко наводили лад не пришкільній території.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: