Андрій Макаревич повідомив, що не має наміру їхати в окупований Крим із гастролями навіть за умови, що дістане на це дозвіл української влади.

28 апреля 2018 | КУЛЬТУРА, НОВИНИ | 1 комментарий |

Російський музикант Андрій Макаревич заявив в інтерв’ю російському телеканалу RTVi, що за чотири роки не змінив свого негативного ставлення до анексії Криму.

“Я не пом’якшав і не став жорсткішим. Я вважаю, що у сьогоднішньому світі, та й у будь-якому світі, обов’язкова умова його стабільності – це міжнародні домовленості, яких треба дотримуватися. Якщо всі кинуться їх не дотримуватися, то почнеться казна-що. А розмова на тему “а от американцям можна – отже, нам теж можна” – це розмова погана. Виходить, що якщо хтось краде, то й ми будемо красти. А це не позиція”, – сказав він.

Макаревич підтвердив, що не був на півострові після 2014 року. І повідомив, що не має наміру їхати туди з гастролями навіть після одержання дозволу від української влади.

“Я вважаю цю територію окупованою”, – пояснив він.

Музикант зазначив, що ніяк не відповідає на запитання, чому його колеги підтримали анексію Криму.

Андрій Макаревич у 2014 році після окупації Криму і початку війни на Донбасі виступив на підтримку України. Після цього у РФ його звинуватили у зраді і запропонували позбавити державних нагород.

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    А до чого тут ми i оцей “спiвак ротом”?Якого дiдька новини через одну не про нас,не про нашу переможну звитягу а про сусiдiв?Це продовження комплекса меншовартостi?”а что там у рассеи”?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: