Операція «Магазин»

28 апреля 2018 | 102 ІНФОРМУЄ | Нет комментариев |

Операція «Магазин»

На території обслуговування Охтирського відділу поліції проходять комплексні заходи під умовною назвою «Магазин», які триватимуть до 30 квітня.

Мета – виявлення осіб, які займаються незаконною торгівлею алкогольними та тютюновими виробами неповнолітнім особам. В такому випадку складається адміністративний протокол на продавця і направляється в адміністративну комісію, яка приймає рішення щодо розміру штрафу.

Магазини міста з алкогольно-тютюновими відділами не завжди мають попереджаючі таблички про заборону продажу спиртних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім. Про бабусь, які приватно продають все це, навіть говорити не варто.

Пиво не йде в розділ спиртних напоїв, але, зрозуміло, коли п’ятнадцятирічна дитина вип’є літр пива, – її зразу ж тягне на подвиги – б’ють вікна в школах, магазинах, будинках культури.

Як зазначив начальник Охтирського ВП ГУНП в Сумській області Руслан Кладько:

«В ході даної операції дільничні офіцери поліції проводитимуть профілактичну бесіду з усіма власниками про те, що не можна продавати тютюн і алкоголь неповнолітнім. Майже скрізь є вивіски, в яких чорному по білому вказано про заборону продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів».

Під час даної операції було скаладено протокол за ст.1751 «Куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено», що тягне за собою попередження або накладання штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Охтирський відділ поліції

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: