У наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватися живими грошима

28 апреля 2018 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | Нет комментариев |

У наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватися живими грошима, а це значить, що їх одержувачі можуть залишати собі зекономлені в результаті економного споживання кошти. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів України.

Оскільки аудит субсідіантов виявив ряд системних проблем система субсидій буде соціально справедливою. Як обіцяють в уряді, державну допомогу отримуватимуть ті, хто дійсно її потребує.

Також, відтепер необхідно буде вказувати в деклараціях доходи від оренди майна, зокрема, від здачі в оренду квартири.

Фактично тепер, якщо у власності сім’ї є автомобіль, яким менше п’яти років, крім мопеда і автомобілів, наданих органом соціального захисту населення, субсидію не призначатимуть.

Крім того, з 1 травня 2018 року субсидія скасовується, якщо площа квартири перевищує 120 квадратних метрів, а вдома – 200, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Нові правила вводяться і для безробітних, їм тепер необхідно буде стати на облік в центр зайнятості, інакше людям працездатного віку, які претендують на субсидію, органи соцзахисту автоматом вважатимуть дохід в три прожиткові мінімуми – 5 тис. 286 грн.

З метою стимулювання енергозбереження, з 1 травня 2018 року соціальна норма на газове опалення буде наближена до реальних обсягів споживання та складе 4,5 м3 на 1 м2 площі, електроопалення – 30 кВт на 1 м2 площі. При призначенні субсидії на понаднормову площу житла, норма може бути збільшена не більше ніж на 30%. У свою чергу змінені умови оформлення субсидії для внутрішньо переміщених осіб, відтепер вони зможуть оформити субсидії без укладення договорів на оренду житла – на підставі заяви та декларації, також була спрощена процедура отримання субсидій жителями об’єднаних територіальних громад.

Інформує “Урядовий портал”

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: