Дорогу Харків-Охтирка в межах області відремонтують за 300 млн. грн.

3 мая 2018 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №18 (1153)

Цього року бюджетною програмою для покращення стану автомобільної дороги Харків-Охтирка передбачене фінансування близько 300 млн грн.


Передбачений і капітальний ремонт на двох ділянках по заміні малих мостів на труби.
Служба автомобільних доріг у Сумській області в системі Prozorro провела тендер з відбору підрядника для ремонту цієї ділянки траси. За результатами конкурсу роботи виконуватиме ТОВ «Автомагістраль-Південь», яке виграло торги по ремонту цієї дороги і по Харківській області. Цей підрядник позитивно зарекомендував себе, виконуючи роботи з поточного середнього ремонту на автодорозі Шостка-Кролевець.
Наразі триває процедура укладання договору з підрядною організацією, після чого і розпочнуться роботи. Зокрема, передбачено, що буде підсилений дорожній одяг шляхом улаштуванням основи з піщано-щебеневої суміші, обробленої цементом по методу холодного ресайклінгу. Будуть вжиті всі необхідні заходи з безпеки дорожнього руху (розмітка, дорожні знаки тощо) та облаштований майданчик для контролю перевезень великовагових транспортних засобів. Згідно з умовами договору гарантійний строк експлуатації об’єкта становить 10 років. Служба автодоріг здійснюватиме контроль за темпами та якістю виконання робіт.

Довідково: автомобільна дорога загального користування державного значення Р-46 Харків-Охтирка в межах Сумської області була збудована у 80-х роках минулого століття. Основу дорожнього одягу складають відходи металургії та щебеневі матеріали. Дорога належить до ІІ-ІІІ технічних категорій з асфальтобетонним типом покриття. Протяжність автодороги по Сумській області, що проходить Охтирським та В.Писарівським районами з км 89+ 304 до км 111+429 складає – 22,1 км.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: