Співзасновники благодійного фонду «Меліос» допомогли вихованцям санаторної групи ДНЗ «Орлятко»

4 мая 2018 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | 2 коммент. |

Співзасновники благодійного фонду «Меліос» Андрій Безрук, Дмитро Кулібабін та Андрій Броварник допомогли вихованцям санаторної групи ДНЗ «Орлятко», подарувавши дітям спортивний інвентар.

Вихованці санаторної групи садочку «Орлятко» відтепер матимуть змогу зміцнювати здоров’я завдяки спортивному модулю, кошти на закупівлю якого закладу надав депутат Сумської обласної ради від БПП «Солідарність», співзасновник благодійного фонду «Меліос» Андрій Безрук.

Завідуюча дошкільного навчального закладу «Орлятко» Тетяна Харченко ідею щодо оснащення групи компенсуючого типу (санітарної для дітей з латентною формою туберкульозної інфекції та вилікуваних після туберкульозу) додатковим спортивно-розважальним інвентарем виношувала давно. Але обмежені фінансові ресурси не завжди співпадають з бажаннями. Саме тому адміністрація закладу звернулася до депутата Андрія Безрука за допомогою.

«Ми прийняли рішення про виділення грошей на закупівлю спортивного модуля, до якого увійшли частокіл, спортивний мат, об’ємний конструктор «будівельник», ігрова зона «перекотиполе», – зазначив Андрій Безрук під час передачі благодійного подарунка вихованцям садочку «Орлятко». – Також ми провели попередні перемовини з керівництвом ДНЗ «Орлятко» з приводу заміни вікон у даній групі, щоб діти відчували себе затишно та не хворіли».

 Комментарии (2)

 

  1. Лілія пишет:

    Пам‘ятаєте Франчука, який хотів стати депутатом верховної ради, скільки грошей потратив, а не пройшов. Треба добре розуміти охтирчан —не місцевий ніколи не отримає підтримку і довіру. Отже дякуєм за подарунки, тим паче що Безкук це робить благодійно, «просто так» без будь яких планів балотуватися в депутати

  2. Лілія пишет:

    Виборами запахло.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: