Станом на 11:00 п’ятниці, 4 травня, на території військової частини в місті Балаклія Харківської області спостерігається незначне тління 2 окремих вогнищ

4 мая 2018 | НОВИНИ | 1 комментарий |

Станом на 11:00 п’ятниці, 4 травня, на території військової частини в місті Балаклія Харківської області спостерігається незначне тління 2 окремих вогнищ, вибухів боєприпасів не спостерігається, повідомляє прес-служба Держслужби України з НС.

О 8:40 4 травня пожежу локалізовано на площі близько 35 га. Жертв і постраждалих немає. У межах технічної зони проводиться гасіння чотирма пожежними танками ЗСУ, заправку водою яких здійснюють підрозділи ДСНС”, – йдеться в повідомленні, оприлюдненому в п’ятницю на сайті ДСНС України.

“Знято обмеження руху автотранспорту навколо м. Балаклії. Евакуйоване населення повернулося до місць проживання”, – поінформували в Службі.

Разом з тим, тимчасова заборона використання повітряного простору в радіусі 30 км і заввишки 6 тис. метрів досі чинна.

Як повідомлялося раніше 3 травня 2018 року в місті Балаклія на технічній території військового арсеналу Міністерства оборони виникло займання сухої трави з подальшим поодинокими вибухами боєприпасів. Жертв і постраждалих немає.

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Ото не фото “незначне тлiння”?кхе кхе.А який тодi вигляд у вибуху наприклад гранати?Ядерний гриб?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: