19 номер «Роксолани» вже у продажу

9 мая 2018 | НОВИНИ | Нет комментариев | №19(1154)

Тема номера – подвиг наших героїв, які подарували мирне небо та визволили Рідну Землю від фашистського свавілля. Читайте у свіжому випуску  спогади охтирчанки Надії Рудич про життєвий шлях її рідної сестри Олександри та брата Віктора Конвісарів, які ціною власного здоров’я наближали День Перемоги. А також «Роксолана» продовжує друкувати зворушливі рядки з фронтових листів Володимира Жолоба, які він адресував своїй дружині.

Також Ви дізнаєтеся, як представники інспекції з благоустрою разом з «Роксоланою» вийшли на слід чоловіка, який залишив у лісі на Гусинці купу сміття і змусили порушника екологічної безпеки прибрати непотріб за собою.

Ви відкладаєте розмову з дитиною на пікантну тему щодо методів контрацепції та безпечних інтимних стосунків? Чому варто найближчим часом поговорити з дитиною про «це», читайте в матеріалі на 5 сторінці.

Не мали змоги відвідати творчий звіт Охтирки, який відбувся в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний», «Роксолана» підготувала цілий кольоровий розворот, присвячений фоторепортажу з даного заходу.

Також до Вашої уваги низка смачних рецептів вітамінних страв з весняної зелені, поради від Жанни Абакумової, як виглядати неперевершеною щодня, як вилікувати суничні нездужання та інформація про те, як поліція затримала крадіїв люків і злодія, який підрізав таксиста та викрав його автівку.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: