Новини

9 мая 2018 | НОВИНИ | Нет комментариев | №19(1154)

Субсидії дадуть не всім

27 квітня вийшла Постанова Кабінету Міністрів України щодо положення про порядок призначення та надання населенню субсидій. Згідно із новим порядком, із переліку осіб, які мають право отримувати субсидію, виключаються особи, які мають квартири, що перевищують 120 м2, будинки – більше 200 м2; володарі автомобілів, з дня випуску яких пройшло менше 5 років; особи працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку в Центрі зайнятості як безробітні (таким громадянам органи УПтаСЗН автоматично зараховують в дохід три прожиткові мінімуми, що істотно знижує ймовірність нарахування субсидії).Крім того, не мають права на субсидію орендодавці, які не задекларували доходи від здачі майна в оренду, а також особи, які вчинили одноразову покупку або оплатили послуги вартістю понад 50 тисяч гривень.

У Чернеччинській ОТГ буде дві опорні школи

Сесія Чернеччинської сільської ради визначила опорні заклади загальної середньої освіти. Їх буде дві -  у Чернеччині і Хухрі. До Чернеччинської ЗОШ  I-III ступенів ім. Героя Радянського Союзу М.В. Пилипенка   будуть  відноситися філії – Журавненський та Литовський НВК.

До Хухрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Михайленківський НВК. Відділу освіти Чернеччинської ОТГ доручено підготувати і подати на розгляд депутатів проекти статутів опорних закладів та положень про їх філії.

Неплатоспроможні аліментники візьмуть в руки мітлу

На засіданні робочої групи при виконавчому комітеті Охтирської міської ради у ході обговорення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» визначили можливий перелік об`єктів для відбування суспільно корисних робіт особами, на яких судом накладено відповідне адміністративне стягнення за несплату аліментів на утримання дитини.В результаті підготовлено Проект рішення виконкому «Про визначення видів суспільно корисних оплачуваних робіт та переліку підприємств і установ, у сфері відання яких перебувають об’єкти, на яких особи відпрацьовують адміністративні стягнення  у вигляді суспільно корисних робіт».

У переліку об’єктів для відбування суспільно корисних робіт – ПП  «Жилкомсервіс», «Базис»,  «СІБ», ТОВ «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад», ДП «Верп», КП «Благоустрій». Неплатники аліментів будуть ремонтувати  об’єкти благоустрою, підрізати та вирубувати, садити та білити  дерева, кущі, знищувати бур’яни, прибирати відходи з територій обслуговування багатоповерхових житлових будинків та території приватного житлового сектору,  ліквідовувати стихійні сміттєзвалища, чистити тротуари та пішохідні містки від снігу та посипати їх піщано-сольовою сумішшю під час ожеледиці, доглядати за клумбами та зеленими насадженнями, узбіччями доріг тощо.

Глива увійшов у «топ-10» італійського ультрамарафону

В Італії в провінції Романья пройшов уже 37-й за ліком ультрамарафон 50km di Romagna. На старт забігу вийшли близько тисячі спортсменів.50-кілометрова траса була прокладена таким чином, що перша половина забігу йде вгору, а зворотні 25 км — це майже «даунхілл».Наш земляк Євген Глива фінішував сьомим з результатом 3:16.16 год.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: