САМ СКАЗАВ

9 мая 2018 | СВІЖИЙ НОМЕР | 3 коммент. | №19(1154)

Міський голова Охтирки Ігор Алєксєєв на апаратній нараді у понеділок, 7 травня:

«Ситуація у місті щодо якості харчової продукції та умов зберігання, дотримання правил торгівлі – неконтрольована. Молоко і м’ясо продають із землі на стихійних імпровізованих базарчиках, торгують у більшості без санітарних книжок, ніхто нічого не перевіряє, хоч і всі мораторії зняті. Я не можу уже протягом тривалого часу зрозуміти, чим займаються Держпродспоживслужба в Охтирці і яка її зона відповідальності, але я хочу побачити хоч якусь її роботу. Тому даю часу до 15 травня і якщо не будуть вжиті дієві заходи щодо контролю за якістю харчової продукції, я буду готувати листи до вищестоящих інстанцій на перевірку відповідності займаній посаді керівника Охтирського відділення Держпродспоживслужби Ярослави Юріївни Давидової».

 Комментарии (3)

 

  1. 444 пишет:

    На фото у мера такое лицо,будто ему уже надоело управлять городом.Пусть уходит,на его место Бову поставим.Пусть 2 городами правит.

  2. 444 пишет:

    Насчёт мяса я согласен,идёшь по улице и бац,лежит мясное посреди улицы в пыли и грязи.А насчёт людей что торгуют своими овощами,цветами,изделиями пусть торгуют.Так хоть к мизерной пенсии что то заработают.

  3. 911 пишет:

    і себе одночасно спитай про відповідності займаній посаді міського голови…

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: