Сміттєва купа замість конвалій

9 мая 2018 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №19(1154)

Охтирчанин з активною громадською позицією не зміг байдуже проїхати на велосипеді повз сміттєву купу, яка «виросла», ніби гриби після дощу, в хвойному лісі неподалік вулиці Фебенка  Чоловік віднайшов на стихійному звалищі конверт однієї з транспортних компаній, на якому було вказано ім’я, прізвище, місце реєстрації та мобільний номер телефону. З даною інформацією чоловік навідався до інспекції з благоустрою, очільник якої Михайло Корабельський і повідомив «Роксолані» про неординарний випадок і запросив на власні очі переконатися у наплювацькому ставленні людей до навколишнього середовища.

На фото: Лейтенант Андрій Фесенко та начальник інспекції з благоустрою Михайло Корабельський на місці сміттєвого «злочину»

Далі події розгорталися за наступним сценарієм. На мобільний номер телефону підозрюваному у сміттєвому злочині надійшов дзвінок від нібито працівників транспортної компанії, з якого він дізнався про виграш призу. Для цього чоловіку необхідно було з’явитися за вказаною адресою у відповідне місце. Але замість довгоочікуваного подарунка на чоловіка чекали поліцейські, начальник інспекції з благоустрою та представники ЗМІ. Забираємо підозрюваного в злочині проти природи і прямуємо до лісу. Ще не встигли зануритися у хвойний рай, як лісові околиці нагадали про свинолюдей, з вуст яких хоч і не лунає хрюкання, але вчинки красномовно говорять самі за себе.

На фото На під’їзді до лісового масиву поблизу вулиці Фебенка в районі Гусинки «красується» стихійний смітник, який час від часу прибирають комунальники. Доречніше дану ситуацію опише народна мудрість: чисто не там , де прибирають, а там – де не смітять.

Приїхавши на місце «Х» бачимо смердючу купу з відходами людської життєдіяльності, яку вже встигли облюбувати мухи та інші набридливі комахи. Серед непотребу помічаємо дитячі задзюрені підгузки, поламані іграшки, куряче пір’я з нутрощами, пакунки з-під ліків та цигарок. До речі, у пакеті з покупками підозрюваного помічаємо такі ж тютюнові вироби. Проте чоловік все заперечує та починає надзвонювати своєму зятю та доньці, навідатися до яких на вул. Фебенка ми збиралися згодом.

До будинку рідні підозрюваного рукою подати – хвилин десять пішки, а на транспорті й того менше. Донька починає все заперечувати, мовляв, весь непотріб палиться у твердопаливному котлі, а органіка йде на компост.На що Михайло Корабельський слушно зауважив, що відсутність договору на вивіз сміття тягне за собою відповідальність у вигляді суми штрафу від 340 до 1360 грн. Іграшки не викидають, бо діти, а їх двійко у родині, бавляться й поламаними.

Михайло Анатолійович виписав порушнику адміністративний протокол, який буде розглядатися адміністративною комісією за місцем прописки підозрюваного: в с. Грінченкове, Чупахівської ОТГ.

На момент здачі газети «Роксолана» разом з представником інспекції з благоустрою на власні очі переконалася, що чоловік, на якого був складений протокол, прибраву лісі стихійний смітник.


Тож, шановні громадяни, не плутайте узлісся, поля та луки, узбіччя доріг та залізничні колії, яри та берега річок з пристанищами для Вашого непотребу. Весь цивілізований світ вже давно звик сортувати сміття і слухняно викидати його до сміттєвих урн. А відмазка, що я не маю грошей, а мізерної пенсії ледь на хліб вистачає, не завжди спрацьовує, принаймні у даному випадку, бо серед лісу лежали пачки з цигарок, на які гроші все ж знайшлися. Є дієві важелі впливу на несумлінних містян, є система штрафу та небайдужі охтирчани, є, врешті-решт, працівники поліції, які при великому бажанні змогли б знайти власника чи не кожної стихійної сміттєвої купи. Тому краще заключити договір на вивіз твердих побутових відходів і спати спокійно, а не чекати дзвінка про «виграш»  у вигляді штрафу.

Олена Нікуліна

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: