НА ОХТИРЩИНІ ПРАЦЮВАЛА МОБІЛЬНА ГРУПА

11 мая 2018 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Про порядок отримання аліментів, тонкощі оренди землі та процедуру стягнення боргу – ці та інші питання цікавили жителів Пологівської та Бакирівської сільських рад, що на Охтирщині. Саме там сьогодні надавали консультації фахівці юстиції Сумщини та Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Мешканка села Бакирівка звернулась та отримала роз’яснення з питання незаконного використання земельних ділянок жителів села. Як з’ясували фахівці юстиції,попередній орендар зареєстрував договори оренди без згоди власників. Для врегулювання питання громадянці було надано вичерпну консультацію та рекомендовано звернутися до суду та правоохоронних органів за захистом порушених прав.

Приїзд фахівців-правників, навіть, у найвіддаленіші населені пункти області завжди отримує схвальні відгуки від мешканців та керівників громад.

Відкрите спілкування без зайвого офіціозу сприяє не лише вирішенню хвилюючих правових питань для громадян, а й поверненню довіри українців до державних службовців, права і закону.

Юстиція – відкрита для людей!

#МінЮст#ЯМП! #ПРАВОВА_ДОПОМОГА #MinJust4U

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: