Спроба підпалу під № 2

17 мая 2018 | КРИМІНАЛ, СИТУАЦІЯ | 6 коммент. | № 20 (1155)

В № 9  «Роксолани» від 28 лютого ми друкували матеріал під назвою «Пахне підпалом», в якому інформували читачів про підпал малої архітектурної споруди «Пивко», яка розміщена по провулку Лісному. Поліція на слід паліїв так і не вийшла, тому присмак безкарності скоріше за все штовхнув злодіїв на черговий злочин.


Як нам повідомив підприємець Сергій Коритник, в ніч з 11 на 12 травня зловмисники здійснили чергову спробу підпалу його торгової точки, що розташована в мікрорайоні Дачний. Зранку телефон Сергія Миколайовича почали обривати очевидці, які помітили сліди чорної кіптяви на вхідних дверях магазину.

«Прибувши на місце події, одразу відчув різкий запах дизельного палива, який до сих пір нагадує про нереалізований злочинний намір «доброзичливців», – розповів Сергій Коритник «Роксолані». – Палії добре підготувалися до справи, навіть завчасно відімкнули Інтернет, аби камери спостереження не зафільмували їхні кримінальні витівки. Зловмисники так поспішали, що цього разу навіть залишили на місці злочину тару з-під запальної суміші. Можливо, їх хтось наполохав або щось пішло не так –  Слава Богу, вогонь не поширився на всю споруду і не проник всередину, незважаючи на те, що будівля була облита дизпаливом по всьому периметру.

Я думаю, що нелюди, які вже вдруге намагаються вставити мені палки в колеса під назвою «чесний і конкурентоздатний бізнес», прочитають про свій «подвиг» на сторінках «Роксолани». Тож хотів би їм нагадати, що всі вчинки в житті повертаються бумерангом. І скільки мотузці не витися, кара за вчинене наздожене їх неодмінно. А щодо мене, то я не з лякливих і відступати від намічених цілей не збираюся. Більше того, якщо не буде дієвих результатів від місцевих правоохоронців, то буду змушений звертатися до обласних органів правопорядку та профільного міністерства», – стверджує Сергій Коритник.

Підприємець не може збагнути, чому в Охтирці так не солодко живеться представникам малого бізнесу. Зі свого боку чоловік справно поповнює бюджет,  сплачуючи податки  та облаштовує прилеглу територію. А взамін повинен щодня перейматися за власне майно і знаходити важелі впливу, аби слідство не збилося з вірного шляху, і все ж вдалося поліціянтам покарати як замовника, так і виконавців .

Олена Кириченко

 Комментарии (6)

 

 1. 444 пишет:

  А этот корытник,он же сам футболист.А пивом торгует.Парадокс и стыдоба.

 2. 444 пишет:

  А вообще лучше бы власть не пивнушки разрешала открывать,а обязывала для молодёжи разные кружки развивать.А то в городе футбол умер,осталась только спортшкола и та в плачевном состоянии.Лучше бы туда внимание и средства направляли.Наш мер как и киевский,только наблюдает беспредел,и ничего не делает .

 3. 444 пишет:

  У нас город не алкашей а наркоманов.Их в последнее время развелось тьма.Матёрых алкоголиков почти и не осталось.

 4. я пишет:

  Какая может быть культура в этих гадюшниках?Это по началу может всё и прилично,но если брать в расчёт,что наш город-это город пивных алкашей,то это не может быть “приличным заведением”

 5. 444 пишет:

  вы не правы,пойдите и посмотрите культуру продажи этого напитка.В пивке всё настроено для покупателя.Сервис на высоте.И пойдите в магазин пивзавода.Там и правда забегаловка для пьяниц

 6. я пишет:

  Поджог,это ,конечно не приятно,но по моему в нашей Ахтырке нелюди именно те,кто торгует этим дерьмом,под названием “пиво”,да ещё и наживается на больных пивным алкоголизмом людях.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: