НОВИНИ

23 мая 2018 | НОВИНИ, ПОДІЇ | 2 коммент. | №21 (1156)

Відбудуться антитерористичні навчання

Управління Служби безпеки України в Сумській області повідомляє, що в період з 30 травня по 01 червня ц.р. на території м. Охтирка, Охтирського та Великописарівського районів  відбудуться антитерористичні навчання.

Тренування, що відбудуться в умовах, максимально наближених до реальних, організовує Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Сумській області за участю Національної поліції, Нацгвардії, ДСНС, інших регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом, органів влади та самоврядування.

Управління Служби безпеки України в Сумській області закликає мешканців і гостей регіону зберігати спокій у зв’язку із зосередженням у м. Охтирка, Охтирському та Великописарівському районах спецпризначенців й військових та з розумінням поставитись до можливих обмежень і незручностей.

Згідно зі ст. 15 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» заходи будуть проводитись в рамках учбової антитерористичної операції, в ході якої правоохоронці мають право здійснювати перевірку у громадян документів, що посвідчують особу, оглядати речі, що при них знаходяться або перевозяться ними, тощо.

У ході проведення навчань можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів на вулицях та дорогах.
У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб просимо негайно повідомляти правоохоронцям за номерами телефонів  (0542-) 610-069 (гаряча лінія УСБУ в Сумській  області), (05446-) 2-22-20  (черговий Охтирського міського відділу УСБУ в Сумській області) або 102.

Прес-група УСБУ в Сумській області

Похоронну процедуру врегулюють по-новому

Народні депутати прийняли законопроект, який дозволить хоронити людей без звернення слідчого до суду. Основні зміни вносяться в процедуру, яка нині передбачає підставу для проведення судової експертизи відповідне судове рішення чи рішення органів досудового розслідування, чи договір з експертом або експертного закладу, якщо експертиза проводиться на замовлення інших осіб. Згідно з цим положеннім, слідчий поліції повинен був у обовязковому порядку зробити офіційне звернення в суд для отримання експертного висновку. Це ускладнювало процедуру оформлення похоронних документів. Після введення в дію нового закону це положення буде скасоване.

Худоба стає селянам невигідною

За повідомленням Департамента агропромислового розвитку Сумської ОДА, в області відмічається зниження поголів`я домашніх тварин, про що свідчать дані останнього моніторингу. На це впливає чимало факторів, у тому числі зниження закупівельних цін на продукцію тваринництва, подорожчання кормів, ветпрепаратів та послуг, інших затрат. У порівнятті з травнем минулого року поголів`я корів знизилося на   6,7%, птиці – 4,6%, свиней – 0,4%. Проте позитивна динаміка спостерігається по збільшенню на 0,7% поголів`я овець і кіз.

За інформацією Головного управління статистики в Сумській області, на сільгосппідприємствах поголівя корів знизилося на3,1%, овець і кіз – на 14,8%. Проте на 27,9% збільшилася кількість птиці і на 0,2% свиней.

Аби покращити ситуацію, на квітневій сесії облради прийнято рішення виділити в цілому на розвиток свиноводства і вівчарства на наступні три роки близько 1,7 млн.грн.

Міська рада іде на бартер

Депутати міської ради  збираються на черговій сесії 24 травня надати згоду на безоплатну передачу з комунальної  до державної власності нежитлового приміщення на площі Успенській,1. Це приміщення, яке колись знаходилася міська рада, потім відділення ДАІ, кілька років не використовується взагалі. Зайняти його виявило бажання Охтирське управління Державної казначейської служби України в Сумській області. У приміщенні загальною площею 582,3 кв.м нині ведеться капітальний ремонт за рахунок міського бюджету – такою є умова Держказначейства, яке обіцяє після переселення передати у комунальну власність міста свою будівлю по вул. Київська,4. У планах міського голови переобладнати її під спортивну школу.

Дві вулиці отримають спортмайданчики

Вносяться зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста на 2018 рік. Зокрема, можуть порадіти мешканці вулиць Василя Симона і Миргородської, де заплановано встановлення спортивних майданчиків. Таким чином міська рада здійснюватиме покращення матеріальної бази для занятьфізичною культурою спортом за місцем проживання.

 Комментарии (2)

 

  1. Пионер пишет:

    антитерористичні навчання?Значить будуть грабувати (с).П’янi “захисники” будуть тинятися по вулицях та чiплятись до дiвчат з метою згвалтування

  2. 444 пишет:

    Лучше туда перенести скорую,или детскую поликлинику,спортшколу,женскую консультацию.А не этих хапуг казначеев.Державных пиявок.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: