Стало відомо, що…

30 мая 2018 | НОВИНИ | 1 комментарий | №22 (1157)

Керни братимуть для експертизи

Слідчий відділ Охтирського відділу поліції проводить досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України за фактом внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей. Справа полягає у підозрі щодо якості капітального ремонту дороги на території Грунської ОТГ, зробленого у минулому році. Слідчі звернулися до суду з клопотанням, погодженим з прокуратурою, щодо проведення судової комплексної економічної та будівельно-технічної експертизи об`єкту, яке було задоволене. Тож нехай мешканці громади не дивуються, коли побачать, як дорогу довбатимуть не працівники дорожнього підприємства.  Для проведення лабораторного дослідження відбиратимуться зразки вирубок (кернів) улаштованого асфальтобетонного покриття та основ проїжджої частини по вул. Гагаріна у селі В`язове, вул. Миру від магазину до буд.№6 у Рибальському, вул. Сосновій у Груні.

У справі про поновлення Неофітної допитали свідка

У Зарічному районному суді м. Суми відбулося чергове засідання за позовом колишньої головної лікарки Другої обласної психіатричної лікарні Лілії Неофітної. Вона хоче поновитися на посаді керівника цього закладу. Свідчення у справі дала завідуюча психосоматичного відділення та прийомного покою цієї лікарні Алла Богомол. За її словами у грудні 2016 року температура у приймальному відділенні медичного закладу становила 10 – 11 градусів, щодо подій 13 січня 2017 року повідомила: “Я не бачила, що вона там особисто перешкоджала чи закривала, чи собою перешкоджала вивіз хворих, но я казала, що 14- го числа мені була незрозуміла поведінка головного лікаря – усіх зібрать, “чинить опір, ми правильно зрозуміли – нас хочуть закрить”.

Лілію Неофітну у лютому 2017 року облрада звільнила з посади. Зробили це через те, що вона не виконала наказ про переведення пацієнтів до іншого закладу у зв’язку з низькою температурою у палатах. Тоді у 7 пацієнтів виявили пневмонію, 1 жінка померла від запалення легень.  Наступне судове засідання у цій справі призначене на 7 червня.

На 5 мільйонерів стало менше

Працівники фіскальної служби області отримали 38 декларацій від громадян, доходи яких перевищили 1 млн. гривень у 2017 році. З них 27 проживають у Сумах, 4 – у Сумському районі, 3 в Ромнах і по одному в Охтирці, Конотопі і Краснопіллі. Загальна сума задекларованих доходів цими громадянами перевищила 318,5 млн.грн. Найбільшу суму задекларував сумчанин від іноземного доходу на суму 34,4 млн.грн. Він заплатить 6,3 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб і 0,5 млн.грн. військового збору, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області. Нагадаємо, що за підсумками 2016 році на Сумщині було 43 мільйонера, у 2015 -41. Всього ж  початку року жителі Сумщини задекларували майже 675 млн. грн. доходів, що на 224 млн. грн. (на 50%) більше, ніж за відповідний період минулого  року.

 

 Комментарии (1)

 

  1. прохожий пишет:

    А про миллионеров,это для того,что бы подчеркнуть классовое неравенство и люди наконец поняли кого на фронтах они защищают?

Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: