Прощавай, «Нафтовик». Здрастуй, «Барса»?

31 мая 2018 | СПОРТ | 2 коммент. | №22 (1157)

У міській раді існує перелік підприємств, установ та організацій, що користуються правом на оренду майна територіальної громади міста на умовах, визначених для тих, що фінансуються з бюджету. Тобто платять за оренду приміщень 1 гривню за рік. На минулій сесії міської ради міський голова Ігор Алєксєєв вніс пропозицію щодо доповнення цього переліку ще одним пунктом.  Керівництво КЗ Сумської обласної ради «Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса», який очолює депутат міськради Федір Кісєлар, звернулося з проханням надати в оренду частину приміщення на Чкалова, 27-А для офіційної прописки. Тобто ліцей змінить юридичну адресу з Сум на Охтирку, займатиметься тут своєю профільною діяльністю і платитиме не менше 700 тисяч гривень  податків до нашого бюджету.

Така принадна пропозіція виникла неспроста. «В «Укрнафті»  прийнято рішення про ліквідацію футбольного клубу «Нафтовик» і відмову від спортивно-готельного комплексу, який планується передати на баланс обласної ради.

Сам сказав:


«Команда «Нафтовик» припиняє своє існування. Була команда І ліги і немає…Знайти величезні кошти у міському бюджеті, щоб фінансувати куплених футболістів недоцільно. Я пам`ятаю «Нафтовик», де грали наші й до цього часу відомі футболісти брати Ярмаки. Тоді трибуни стадіону ніколи не були пустими. Нині відвідуваність матчів надзвичайно низька – люди не хочуть дивитися такий безликий футбол. Треба розвивати наш, місцевий футбол, і в цьому ми сподіваємося на «Барсу».

Ігор Алєксєєв, міський голова.

У зв`язку з цим постає питання по спортивному комплексу, який наразі знаходиться у податковій заставі в державній фіскальній службі, за борги, які «Укрнафта»   винна державі. Як повідомив міський голова, на сьогоднішній день досягнута домовленість і почалася робота по виходу «Укрнафти» з території спорткомплексу та передачі його на баланс облради, що в подальшому дає можливість на існуючій базі організувати роботу «Барси». Є ряд напрацювань та домовленостей щодо проведення ремонтних робіт спортивного комплексу за рахунок ПАТ «Укрнафта». Зокрема, за попередніми оцінками, тільки на капітальний ремонт басейну потрібно близько 12 млн. грн. потрібно повністю міняти покрівлю, систему кондиціонування, фільтри і багато іншого. Заплановано влаштувати бігові доріжки із сучасних матеріалів, різні легкоатлетичні споруди для стрибків. Всі відремонтовані приміщення використовуватимуться для занять спортом та оздоровлення 140 дітей з усієї України, які будуть виховуватися і тренуватися в ліцеї- інтернаті. Готельний комплекс буде перепрофільований під гуртожиток. Здобувати освіту діти зможуть у школі №4, яка нині не завантажена по нормі. Спорткомплекс буде відкритим і для охтирських дітей. Як обіцяє Ігор Алєксєєв, прихід «Барси» в Охтирку врятує спортивно-готельний комплекс від участі ресторану «Алмаз», не тільки збереже, але й збільшить кількість робочих місць у місті.

Перспектива намальована непогана. Що з цього вийде, покаже час.

Довідково. Футбольний клуб «Нафтовик» було засновано в 1980 році  за ініціативи керівника НГВУ «Охтирканафтогаз» Романа Рапія, який загинув у березні 1998 р. в автокатастрофі. Краще досягнення команди за ці роки  – перше місце в Першій лізі Чемпіонату України сезону 2006/2007

Л. Меркульцева

 Комментарии (2)

 

  1. 444 пишет:

    Ну и рожа.

  2. Судоплатов-Сташинский пишет:

    За всё алексеев при жизни не ответит. Увы…

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: