Нарешті Охтирський центр ПМСД отримав головного лікаря

8 июня 2018 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | Нет комментариев | № 23 (1158)

Ним став колишній лікар охтирських футболістів Віктор Григорович ЛАНІН

Аби охтирські сімейники мали головного лікаря, в стінах Охтирської міської ради конкурс проводили двічі. Вперше за посаду змагалося три кандидата, а перемога дісталася сімейному лікарю та очільнику клубу голубівників-любителів «Сизар» Володимиру Моісеєнко. Але він згодом за власним бажанням відмовився від займаної посади, по якій причині – не забажав афішувати. Тому друга спроба конкурсу виявилася більш вдалою, проте не могла похизуватися такою різноманітністю бажаючих, адже пакет документів надав лише лікар спортивної медицини ФК «Нафтовик» Віктор Ланін.

Наша довідка

На робочому столі – пам’ятка по автономізації лікарні: алгоритм для початківців, а думки про ефективне проведення кампанії підписання декларацій, адже поки що лишень 5000 охтирчан обрали собі сімейного лікаря.

Народився: 25 квітня 1976 р. в м. Путивль, Сумської області в родині педагогів.

Освіта: в 2001 р. закінчив медичний факультет СумДУ за спеціальністю «Лікувальна справа», пройшов інтернатуру із загальної практики та сімейної медицини.

Трудова діяльність: 2003 – 2005 р. р. – працював за направленням в Охтирській ЦРЛ на посаді лікаря сімейної медицини загальної практики, 2005 – 2006 р. р. – працював ортопедом-травматологом в поліклініці та дитячій лікарні. З жовтня 2006 р. й до нового призначення займав посаду лікаря спортивної медицини футбольного клубу «Нафтовик».

Хобі: мотоспорт, підводне полювання, гірськолижний спорт – словом, всі екстремальні види фізичної активності.

Сімейний стан: одружений, має 17-річного сина, який мріє про професію IT-спеціаліста.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: