Заплив із кишковою паличкою

13 июня 2018 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, САНІТАРНА ІНСПЕКЦІЯ, СВІЖИЙ НОМЕР, СИТУАЦІЯ | Нет комментариев | №24 (1159)

У Сумській області нараховується 5 діючих пляжів та 7 зон відпочинку, які знаходяться під моніторинговим наглядом та на яких проводяться дослідження води фахівцями Сумського обласного лабораторного центру. У річках та озерах Глухівського, Конотопського, Путивльського, Роменського, Шосткинського та Кролевецького районів вода відповідає санітарним нормам, і лишень в Охтирському районі було зафіксоване значне перевищення вмісту кишкової палички.

Інформація щодо якості води у водоймищах Охтирщини у межах місць масового відпочинку за мікробіологічними показниками в оздоровчий період з 31 травня по 7 червня насторожує та примушує задуматися про безпечність водних процедур.Детальніше про це нам розповість завідувач відділу – лікар із загальної гігієни Михайло Коріненко:


- Наприкінці травня фахівці Охтирського міськрайонного відділуДУ «Сумськийобласнийлабораторний центр МОЗ України» відібрали для дослідження проби води з р. Ворскла в с. Климентове поблизу бази відпочинку «Буровик», в с. Доброславівка поблизу колишнього центрального пляжу та в с. Буймерівка поблизу бази відпочинку «Сосновий СПА курорт». За результатами досліджень вода у Ворсклі не відповідає санітарним вимогам. Вміст лактозопозитивної кишково їпалички перевищує допустимий рівень в 22 рази. Це свідчить про значне бактеріальне забруднення річкової води.

З метою профілактики виникнення інфекційних захворювань НЕ РЕКОМЕНДУЮ купатися в р. Ворскла, мити річковою водою овочі та фрукти, використовувати воду для приготування страв.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: