Трудове рабство в 21 столітті

21 июня 2018 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, ЖИТТЯ РАЙОНУ, СІЛЬСКЕ ГОСПОДАРСТВО, СВІЖИЙ НОМЕР, СИТУАЦІЯ | Нет комментариев | №25 (1160)

Працівники заводу з переробки вуглеводнів, що розміщений в с. Мала Павлівка, вже дев’ятий місяць не бачать чесно зароблених грошей. Директор підприємства заборгував працівникам понад 60 тисяч гривень.

До редакції газети «Роксолана» звернувсятепер уже колишній працівник вищезгаданого заводу Андрій Івахненко. Чоловік розповів, що роботодавець – переселенець з Донецька Ігор Миколайович Мєркулов, не бажає віддавати працівникам зарплату:

-           На підприємстві із видобутку вуглеводнів я працював з серпня минулого року. Спочатку проблем із виплатою зарплатні не було. Але коли у заводу з’явилися труднощі і він почав  тимчасово простоювати, з нами перестали рахуватися. Лише мені підприємство заборгувало 7,5 тис.грн.Більше того Ігор Миколайович звинуватив нас у крадіжці: нібито працівники поцупили якусь газову колонку та балон, відеокамеру та електроприлади. Особисто я вважаю, що це він вигадав, аби нам не платити гроші.

Нарікань на роботодавця маємо багато. Коли отримували зарплату, то ніде не розписувалися, а після того,як віддали трудові книжки, договорів найму на підпис нам ніхто не давав. Тож підозрюю, що ніхто нас так і не збирався офіційно працевлаштовувати.

Сил терпіти таке зневажливе ставлення до себе вже не має, тому звернулися до адвокату, який допоміг скласти заяву до прокуратури, поліції та редакції газети, – розповів «Роксолані» Андрій Івахненко.

На фото Федору Худичу, який пропрацював у Малій Павлівці понад три роки, роботодавець заборгував 9 тис. гривень. Сімейний бюджет Андрія Івахненка недоотримав понад 7 тисяч гривень.


Минулого четверга ошукані працівники заводу звернулися до начальника Охтирського відділу поліції Руслана Кладька. Потерпілі написали заяви, аби правоохоронці докопалися до істини і захистили їх від свавілля роботодавця.

Якщо й це не допоможе, люди будуть звертатися до управління праці та екологічної інспекції,адже директор заводу примушував працівників  вивозити залишки від переробки вуглеводнів у лісосмугу.

Олена Нікуліна

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: