На крилах прощального вальсу

27 июня 2018 | ДІТИ ТА МОЛОДЬ ОХТИРКИ, ЖИТТЯ МІСТА, КАРТИНА ТИЖНЯ, КУЛЬТУРА, ПОДІЇ, ПРИВІТАННЯ, СВІЖИЙ НОМЕР, СЛАЙДЕР | Нет комментариев | №26 (1160)

Після 11 років за шкільною партою настало довгоочікуване яскраве свято вже дорослих школярів. 23 червня в Охтирці відбувся загальноміський випускний бал «Журавлиний вирій – 2018». Урочистою ходою пройшли випускники від площі Успенської до стадіону «Нафтовик». Кожен отримав Боже благословення під  музику церковних дзвонів. Веселковою стежиною крокували 266 випускників охтирських шкіл разом зі своїми наставниками. Гордість міста – переможці олімпіад, конкурсів різних рівнів, зірки культури і спорту – отримали атестати про закінчення закладу загальної середньої освіти, а разом з ним – путівку в доросле життя. З найсміливішими планами на майбутнє і найпотаємнішими мріями вони перегорнули останню сторінку шкільного життя. З привітальним словом до випускників звернувся мер міста Ігор Алєксєєв та начальник

відділу освіти Анатолій Тронь. Вони ж вручили медалі за високі досягнення у навчанні: всього 13 відзнак, з них 6 золотих і 7 срібних. Виступ оркестру барабанщиць, хореографічні та акробатичні композиції, вокальні номери і, звичайно, вальс – як символ прощання з дитинством і відкриття першої сторінки дорослого життя. Перегорнуто сторінку дитячих літ, перед випускниками – чистий аркуш. Бажаємо заповнити його без помилок, так, як учили вас ваші вчителі і батьки.

Щасливої дороги,  випускники 2018 року!

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: