4 липня – День Національної поліції України

4 июля 2018 | НОВИНИ, ПРИВІТАННЯ, Професійне свято | Нет комментариев |

4 липня – День Національної поліції України

3 липня в Охтирському відділі поліції відбулися  урочистості з нагоди відзначення Дня створення Національної поліції України. В актовій залі зібрався весь особовий склад на чолі з начальником відділку Русланом Кладьком. Кращих з кращих правоохоронців було нагороджено грошовими преміями та грамотами.


З вітальними словами та подякою за сумлінну службу до присутніх звернувся міський голова Ігор Алєксєєв, керівник Охтирської місцевої прокуратури Юлія Слабунова та голова Охтирського міськрайонного суду Наталія Плотникова.


Шановні працівники Охтирського відділу поліції та правоохоронці всієї України


Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом, яке Ви відзначаєте в епоху перезавантаження правоохоронної системи держави.

Ми вдячні Вам за те, що Ви кожного дня захищаєте  життя та здоров’я українців, наші права і свободи, ведете важку боротьбу зі злочинністю та охороняєте громадський порядок.

Бажаємо Вам успіхів у професійній діяльності, а також міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди.

Нехай здобутки попередніх років стануть основою нових звершень на професійній ниві, а мужність та відвага завжди супроводжують Вас. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

З повагою, редакція газети «Роксолана»

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: