«МЕДИЦИНА, ОСВІТА ТА СПОРТ – НАШ ПРІОРИТЕТ»

11 июля 2018 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, НОВИНИ | Нет комментариев |

АНДРІЙ БЕЗРУК: «МЕДИЦИНА, ОСВІТА ТА СПОРТ – НАШ ПРІОРИТЕТ»

Депутат Сумської обласної ради від БПП «Солідарність» Андрій Безрук завжди дослуховується до громадян,

систематично здійснюючи особистий прийом та проводячи виїзну роботу в межах виборчого округу.

Саме живе спілкування з виборцями дозволяє Андрію Валерійовичу спрямовувати кошти обласного бюджету для виконання повноважень депутатів Сумської обласної ради у потрібному напрямку. На думку Андрія Безрука – доступна освіта, якісна медицина та розвиток спорту є тими трьома китами, на яких тримається благополуччя Охтирщини та України в цілому.

В поточному році 200 тис. грн. на виконання депутатських повноважень Андрія Безрука вже виділені на покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів міста та розвиток спортивної інфраструктури. Зокрема, 30 тис. грн. було спрямовано на закупівлю металопластикових вікон, які будуть встановлені в охтирському садочку «Орлятко». Охтирська школа № 11 отримала новенького холодильника LG, вартість якого склала 20 тис. грн.

Маємо ще одну приємну новину – незабаром в Охтирці з’явиться два нових спортивних майданчика – по вул. В. Симона та по вул. Миргородській, вартість кожного з яких сягає 60 тис. грн. Ще 30 тис. грн. були спрямовані на рахунки обласних комунальних закладів медицини, серед яких клінічний перинатальний центр – для проведення лікування охтирчанки з діагнозом гемофілія, для придбання антибіотиків та препаратів крові.

Також планується виділення коштів на проведення безпровідного Інтернету та придбання плазмового телевізора для учнів школи № 6

Ні для кого не секрет, що українська освіта знаходиться в активній стадії реформування. І вже з 1 вересня учні перших класів будуть вчитися за стандартами Нової української школи. Саме для того, щоб школярі Охтирської гімназії відчули на собі всі переваги освітніх нововведень, на порядку денному Андрія Безрука стоїть питання стосовно забезпечення даного навчального закладу новим комп’ютером та мультимедійним комплексом для проведення інтерактивних занять.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: