Замість лавки – пеньок

13 июля 2018 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, ЖИТТЯ МІСТА, КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | № 28 (1163)

У подвір’ї п`ятиповерхівки за адресою вул. Паркова, 3 мешканцям ніде своє м’яке місце прилаштувати. Адже тиждень тому лавка під каштаном біля першого під’їзду зникла у невідомому напрямку. Думки у місцевих з цього приводу розділилися, бо одним вже в печінках нічні вибрики молоді на підпитку, які влаштовували посиденьки на свіжому повітрі зі спиртними напоями, цигарками та голосними лайками, іншим же ніде присісти, аби насіння полузати та обговорити останні новини в місті та світі.

Старша по будинку Ольга Мандрика нарікає, що до моменту, коли лавку не прибрали з двору, майже кожного вечора вона була змушена викликати поліцейський патруль, аби ті порозганяли малолітніх хуліганів. Жінка й на прийом до начальника поліції ходила, і заяви до міської ради з цього приводу писала, але  бажаного результату це не давало, аж доки лавка не зникла з двору.

Можна зрозуміти і тих, кому заважали гучні п’яні вечірки попід вікнами, і тих, хто поневіряється у пошуках базових зручностей на території сусіднього садочку чи змушені виносити власні стільці, бо як відомо, в ногах правди немає, та й болять ті ноги у людей з віком. Проте достатня кількість лав для відпочинку та смітниць повинна бути невід’ємною складовою кожної прибудинкової території. І це не теорема, а життєва аксіома.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: