29 номер «РОКСОЛАНИ» вже у продажу

18 июля 2018 | 102 ІНФОРМУЄ, АКТУАЛЬНА ТЕМА, АНОНС, ЖИТТЯ МІСТА, КАРТИНА ТИЖНЯ, КРИМІНАЛ, ПРЕЦЕДЕНТ, СВІЖИЙ НОМЕР, УСБУ | 2 коммент. |

Перша та четверта сторінки свіжого номеру газети «Роксолана» присвячена резонансному затриманню банди рекетирів з оточення кримінального авторитета Льори Сумського, які тримали  в напрузі підприємців Охтирщини. Містом ширилися чутки, що правоохоронці «кришували» вимагачів. Начальник Охтирського відділу  поліції Руслан Кладько спростовує дану інформацію. Про це читайте лише в «Роксолані».

Яка подальша доля охтирського «Нафтовика» та якою буде решта літа дізнаєтеся, прочитавши другу сторінку газети.

Чи безпечно вживати зараз кавуни та ласувати чорним морозивом? А чи знали Ви про шкоду для здоров’я звичайнісіньких пластикових трубочок для напоїв? Відповіді на ці та інші запитання Ви дізнаєтеся з тематичної сторінки «Азбука споживача».

З шостої сторінки дізнаєтеся, як проходило змагання рибалок на озері Сосновому. Кому потрапила на гачок найкрупніша риба, а хто взяв кількістю, а також секрети вдалої рибалки від учасників фестивалю Вам відкриються лише завдяки «Роксолані».

Прочитавши матеріали рубрики «Поліція інформує», дізнаєтеся про те, як мешканець с. Чернеччина зарізав 50-річного чоловіка і ліг спати та про те, як житель Хухри покривав знайомого, який наніс йому ножове поранення.

Восьма сторінка присвячена доступній косметиці, яка росте у Вас на грядці. З дев’ятої сторінки Ви дізнаєтеся рецепти смачних тортів, а інформація десятої сторінки допоможе позбутися комарів за допомогою народних методів.

Сторінка «Роксоланушка» покличе найменших  наших читачів у світ морських пригод та запропонує відшукати піратські скарби.

Як бачите, «Роксолана» підготувала для своїх любих читачів різнопланову та корисну інформацію, озброївшись якою Вам не страшні ані грабіжники, ані комахиJ. Тож не забудьте прихопити свіжий номер газети з собою на пляж чи в ліс, адже читання преси підвищує IQ, відкриваючи Вам нові горизонти ефективного мислення.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: