KRAZ для охтирських вогнеборців

27 июля 2018 | НОВИНИ, ПОДІЇ | Нет комментариев | № 30


Сумська область отримала чотири сучасних пожежно-рятувальних автомобілі моделі KRAZ, з яких один дістався 6-й Державній пожежно-рятувальній частині 3-го Державного пожежно-рятувального загону.
18 липня в урочистій атмосфері голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко передав ключі від новенького автомобіля начальнику Охтирського міськрайонного відділу Управління ДСНС України в Сумській області Анатолію Мамченку. Аби розділити хвилини радості від поповнення автопарку до пожежно-рятувальної частини завітав й начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, генерал-майор служби цивільного захисту Геннадій Волик, його заступник Денис Карпенко, охтирський міський голова Ігор Алєксєєв, керуючий справами виконкому Володимир Руденко, депутат Охтирської міськради Федір Кіселар.
Новий повнопривідний автомобіль KRAZ оснащений 7-кіловатним генератором, аварійно-рятувальним обладнанням, цистерною об’ємом до 4 т для води та ємністю для піноутворювача об’ємом 500 літрів, 4 апаратами на стисненому повітрі з 16 захисними масками до них, щоглою освітлення.
Міський голова Ігор Алєксєєв зазначив, що факт отримання даного транспортного засобу є яскравим підтвердження виваженого курсу реформ у державі. Розповів мер, що українським пожежникам виділять й гелікоптери, проте Охтирка на них не претендуватиме.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: