Тиран чи зразковий батько?

3 августа 2018 | СВІЖИЙ НОМЕР, СИТУАЦІЯ | Нет комментариев | №31 (1166)

Минулого четверга стрічка новин багатьох користувачів соціальної мережі жахала світлиною, на якій молода дівчина мала ознаки побиття на обличчі – праве око було геть синім. Під фото дівчина написала пост наступного змісту:

«ОСЬ ДО ЧОГО ПРИЗВОДИТЬ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ І БАЙДУЖІСТЬ ПРАВООХОРОНЦІВ!»

Я, Яна Тасалян з с.Рябина Великописарівського району, вже не один місяць звертаюся до правоохоронних органів Великої Писарівки і Охтирки за допомогою. Мене постійно переслідує колишній чоловік АртакТасалян, який проживає у с. Рябина. Він намагається не лише забрати трирічного сина, а й постійно погрожує фізичною розправою. Неодноразово я зверталася із заявами до названих райвідділів стосовно того, що колишній чоловік побив вікна і пошкодив паркан будинку, про те, що прямо у Охтирському суді він на очах у свідків вирвав у мене з рук пакет з документами і телефоном, про постійні погрози по телефону тощо.

Наразі триває судовий процес, але це не заважає Артаку Тасаляну знущатися наді мною. Тому що постійно відчуває безкарність. Минулого тижня він побив мене – свою колишню дружину, наразі я перебуваю в Охтирській лікарні. Постійно погрожує фізичною розправою. Де мені ховатися, щоб бути живою. І як взагалі після такого можна віддавати дитину бодай на день у кілька місяців такій людині? Куди ще звертатися, щоб була хоч якась реакція з боку правоохоронців?»

Про деталі сімейної драми читайте в свіжому номері газети «Роксолана- Максі”» від 1 серпня 2018 року на 14 сторінці.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: