Кір продовжує «косити» українців

22 августа 2018 | ЗДОРОВ'Я, СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №34 (1169)

В Україні знову спалах корі. Дана хвороба за тиждень поклала в ліжко майже 800 українців. В  середині серпня на кір захворіла 771 людина: 327 дорослих і 444 дитини. З початку року на кір занедужало 28 889 осіб: 11 738 дорослих та 17 151 дитина, – повідомляють в Міністерстві охорони здоров’я. З початку року через ускладнення, викликані даним захворюванням, померло 13 пацієнтів: 9 дітей і 4 дорослих.

Яка ситуація із захворюванням на кір на Сумщині, й Охтирщині зокрема, «Роксолані» розповіла завідуюча інфекційним відділенням КЗ «Охтирська ЦРЛ» Тетяна Яремчук:


- В Сумській області з початку року зафіксовано 197 випадків захворювання на кір, з них 62 дитини та 135 дорослих. Для порівняння – за 2017 рік – 8 випадків. За минулий тиждень на Сумщині захворіло 10 осіб, серед них й 17-річна дівчина – мешканка Середино-Будського району, яку доставили до лікарні у вкрай важкому стані: з двобічною пневмонією та іншими ускладненнямита двоє дітей.А в Охтирському районі з початку року зафіксовано 4 випадки захворювання на кір, серед яких одна дитина.

Відповідно до календаря щеплень діти вакцинуються у віці 12 місяців та 6 років. Планове щеплення дітям можна зробити в амбулаторії №1 «Охтирського міського центру первинної медико-санітарної допомоги», яка розташована за адресою: вул. Сумська, 55.

Вакцинація дорослого населення МОЗом не передбачено. Але з огляду на невтішну статистику захворюваності в профільному міністерстві розглядають питання щодо перерозподілу «дитячих» доз вакцин від корі й для потреб дорослих.

Олена Нікуліна

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: